Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 czerwca 2019, 09:15

autor: Serek

Hunt: Showdown z darmowym weekendem na Steamie

Firma Crytek poinformowała, że przez weekend będzie można za darmo ograć Hunt: Showdown na platformie Steam. Przy okazji uruchomiono także promocję na tytuł, który teraz kupimy 20% taniej.

Crytek potrafi zrobić dobrze wyglądającą grę. - Hunt: Showdown z darmowym weekendem na Steamie - wiadomość - 2019-06-14
Crytek potrafi zrobić dobrze wyglądającą grę.

Studio Crytek poinformowało, że gra Hunt: Showdown otrzymała właśnie darmowy weekend na Steamie. Akcja rozpoczęła się dzisiaj i potrwa do poniedziałku, do godziny 19:00. Warto odnotować, że równocześnie produkcja została objęta promocją weekendową i można ją kupić za 79,20 zł. Jeżeli jesteście zainteresowani sprawdzeniem tego tytułu, możecie tego dokonać tutaj. Darmowa wersja gry została wzbogacona o wszystkie dostępne dotychczas patche, w tym najnowszy (oznaczony 6.1), który wprowadził wyczekiwaną możliwość zmiany FOV (pole widzenia).

Hunt: Showdown od ponad roku jest tytułem figurującym we wczesnym dostępie platformy Steam. Twórcy informują, że przez ten czas zdążyli wprowadzić do gry 18 aktualizacji, które w zauważalny sposób usprawniły produkcję. Pod względem rozgrywki Hunt: Showdown to niecodzienne połączenie battle royale z elementami survivalu. Świat obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Potyczki toczą się pomiędzy maksymalnie pięcioma dwuosobowymi drużynami (chociaż można grać solo), których celem jest zdobycie trofeum za monstrum, a następnie bezpieczne opuszczenie mapy.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Hunt: Showdown
  2. Hunt: Showdown na Steamie
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hunt: Showdown

Hunt: Showdown