Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2019, 09:18

10-minutowy gameplay z Oddworld Soulstorm z targów E3 2019

W czasie targów E3 2019 serwis IGN przeprowadził rozmowę z Lorne'em Lanningiem ze studia Oddworld Inhabitants. Przy okazji zaprezentowano też obszerny, przeszło dziesięciominutowy gameplay z gry Oddworld: Soulstorm.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Oddworld: Soulstorm na obszernym gameplayu. - 10-minutowy gameplay z Oddworld Soulstorm z targów E3 2019 - wiadomość - 2019-06-14
Oddworld: Soulstorm na obszernym gameplayu.

Portal IGN przeprowadził wywiad z Lorne’em Lanningiem ze studia Oddworld Inhabitants. Tematem rozmowy była najnowsza części serii gier przygodowo-zręcznościowych Oddworld, okraszona podtytułem Soulstorm. Konwersacji towarzyszył obszerny, przeszło dziesięciominutowy fragment rozgrywki.

Dwie rzeczy rzucają się w oczy na zaprezentowanym demie – urokliwa atmosfera oraz solidna oprawa graficzna. Pod względem rozgrywki mamy do czynienia z tytułem podobnym do poprzednich części – czeka nas sporo eksploracji, zagadek oraz okazji do wchodzenia w interakcję z przeróżnymi postaciami.

Podobnie jak poprzednie części, Oddworld: Soulstorm zostało zaprojektowane w formule 2,5D (trójwymiarowa oprawa w połączeniu z klasyczną, side-scrollową perspektywą). Lorne Lanning podkreśla jednak, że jest to bardziej 2,9D, bowiem tła, które widzimy, podróżując po planszach, niejednokrotnie są w rzeczywistości częścią poziomu – możemy trafić do tych miejsc, jeśli znajdziemy drogę.

Przypominamy, że Oddworld: Soulstorm nie ma na razie konkretnej daty premiery, ale powinno zadebiutować w 2020 roku. Nie znamy też platform docelowych.

  1. Oddworld: Soulstorm – strona oficjalna