Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2018, 14:08

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Darmowe dodatki do Endless Space 2, Red Faction Guerrilla na PS4 oraz XOne i inne wieści

Dziś piszemy o styczniowym rozpoczęciu alfa-testów Hunt: Showdown, darmowych dodatkach do Endless Space 2, edycjach specjalnych Life is Strange: Before the Storm i o bardzo prawdopodobnym remasterze Red Faction: Guerrilla. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Hunt: Showdown – wkrótce start alfa-testów

Darmowe dodatki do Endless Space 2, Red Faction Guerrilla na PS4 oraz XOne i inne wieści - ilustracja #1

Studio Crytek poinformowało, że 31 stycznia rozpoczną się zamknięte alfa-testy gry Hunt: Showdown na komputery osobiste. W zabawie weźmie udział losowo wybrana grupa graczy. Jeżeli chcecie do niej dołączyć, to możecie zapisać się w tym miejscu i liczyć na szczęście. Celem testów jest sprawdzenie właściwie wszystkiego – od balansu aż po rozgrywkę. Premiera finalnego wydania nie odbędzie się w tym roku. Tytuł najpierw pojawi się w ramach Steam Early Access, gdzie spędzi około 12 miesięcy. Termin debiutu wczesnej wersji nie jest jeszcze znany.

Endless Space 2 - darmowe DLC i płatny dodatek

W ramach obchodów Endless Day, ekipa Amplitude Studios udostępniła dodatki do Endless Space 2 odblokowane przez graczy podczas zeszłorocznego darmowego weekendu – mowa o nowej anomalii High Energy Plasmasphere, postaci Burra Techseeker, dodatkowym rodzaju galaktyki czy skórce Mezari dla floty United Empire. By otrzymać wszystkie DLC, musicie połączyć swoje steamowe konto z platformą Games2Gether.

Ponadto 25 stycznia doczekamy się rozszerzenia The Vaulters, którego największą atrakcją będzie tytułowa frakcja Podziemnych pojawiająca się we wszystkich dotychczasowych grach z uniwersum Endless. Wraz z nią zadebiutują kolejni bohaterowie, technologie, budowle oraz oczywiście zadania. Oprócz tego walka doczeka się dodatkowych funkcji, jak możliwość przeprowadzania abordażu. Dodatek można zamawiać przedpremierowo na Steamie w cenie 38,69 zł. Po jego premierze koszt zakupu wzrośnie do 42,99 zł.

Specjalne edycje Life is Strange: Before the Storm

Firma Square-Enix zapowiedziała dwie specjalne edycje gry Life is Strange: Before the Storm. Pierwszą nazwano po prostu Limited Edition, a znajdziemy w niej to, co widać na poniższej grafice, czyli samą produkcję, pierwszy odcinek poprzedniej odsłony, Mixtape Mode (tworzenie playlisty, której słuchamy podczas scenki z gry), Outfit pack (nowe stroje dla Chloe), album ze szkicami koncepcyjnymi oraz ścieżkę dźwiękową na CD. Z kolei Vinyl Edition będzie zawierać całą tą zawartość oraz płyty winylowe z soundtrackiem. Dodatkowo w obu przypadkach otrzymacie bonusowy epizod Farewell, który ukaże się w cyfrowej dystrybucji 6 marca.

Limited Edition wyceniono na 39,99 euro (około 167 zł), a Vinyl Edition na 69,99 euro (około 292 zł). Obie edycje ukażą się w Europie 9 marca, a znajdziecie je w sklepie Square Enix.

Darmowe dodatki do Endless Space 2, Red Faction Guerrilla na PS4 oraz XOne i inne wieści - ilustracja #2

Red Faction: Guerrilla ukaże się na PS4 i XOne?

W europejskich sklepach sieci GameStop pojawiły się oferty na zamówienia przedpremierowe gry Red Faction: Guerrilla w wersji na konsole Xbox One i PlayStation 4. Niestety bardzo szybko je zdjęto, ale zachowało się widoczne poniżej potwierdzenie. Firma THQ Nordic oczywiście jeszcze milczy w tej sprawie, jednak wydawca ten znany jest z wypuszczania rozmaitych remasterów (m.in. Darksiders Warmastered Edition czy Legend of Kay Anniversary), więc jest wielce prawdopodobne, że nie jest to żadna pomyłka i wkrótce doczekamy się oficjalnej zapowiedzi odświeżonej produkcji z 2009 roku.

Źródło screena: gamefragger.com - Darmowe dodatki do Endless Space 2, Red Faction Guerrilla na PS4 oraz XOne i inne wieści - wiadomość - 2018-01-19
Źródło screena: gamefragger.com

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: