Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3 – Studio CD Projekt Red ubolewa nad brakiem tatuażu Ciri

Laty, 12 listopada 2019, 22:50

Wiedźmin 3 był jednym z największych sukcesów CD Projekt Red. Współscenarzysta gry Jakub Szamałek jednak nadal ubolewa nad tym, że jego zespół nie miał wystarczająco dużo czasu na opowiedzenie historii powstania tatuażu Ciri.

Monety z Wiedźminem - zobacz efekt współpracy Sapkowskiego z Mennicą Gdańską

Serek, 7 listopada 2019, 09:20

Mennica Gdańska we współpracy z Andrzejem Sapkowskim wyprodukuje kolekcjonerską serię monet na kanwie Wiedźmina. Na razie dostępne są bilony związane tematycznie z opowiadaniem Ostatnie życzenie.

Jacek Rozenek nagrał jedno słowo do Wiedźmina - o jakiego Wiedźmina chodzi?

Serek, 1 listopada 2019, 18:07

W rozmowie z portalem Plejada Jacek Rozenek wyznał, że jego pierwszym zawodowym krokiem po przerwie spowodowanej udarem mózgu było nagranie jednego słowa do Wiedźmina. Możemy oszacować, że było to między lipcem a wrześniem tego roku. O jakiego Wiedźmina może chodzić?

Wiedźmin 3 na Switcha w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych gier

Froozyy, 25 października 2019, 18:32

Według raportu Games Sales Data wersja Wiedźmina 3 na konsolę Nintendo Switch sprzedaje się bardzo dobrze, dzięki czemu produkcja powróciła w tym tygodniu do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się gier w regionie EMEAA. Na pierwszym miejscu nadal króluje FIFA 20.

Wiedźmin 3 - premiera na Switch. Gra zbiera dobre recenzje

Adrian Werner, 15 października 2019, 10:40

Doczekaliśmy się wreszcie premiery The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition, czyli konwersji Wiedźmina 3 na Nintendo Switch. Pierwsze recenzje są w większosci bardzo pozytywne. W sieci pojawiło się również porównanie graficzne tej wersji z wydaniem na PlayStation 4.

Graficzny lifting moda Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka – zobacz porównanie

Vergil, 19 września 2019, 16:00

Prace nad modem Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka idą pełną parą. Autorzy podzielili się obrazkami porównującymi aktualny wygląd projektu z tym, jak prezentował się on wcześniej.

W tym roku Wiedźmin 3 sprzedaje się lepiej niż w poprzednim

Adrian Werner, 30 sierpnia 2019, 09:15

Firma CD Projekt pochwaliła się, że w pierwszych sześciu miesiącach tego roku sprzedała więcej egzemplarzy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon niż w pierwszym półroczu 2018 r.

Amerykanin, który wygrał walkę z rakiem, dziękuje za Wiedźmina 3

AlexB, 27 sierpnia 2019, 13:47

Przed ambasadą Polski w USA pojawiła się tablica z podziękowaniami za Wiedźmina. Okazało się, że postawił ją Amerykanin, któremu trzecia odsłona cyklu gier CD Projekt RED na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego pomogła przezwyciężyć raka.

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch - obszerny gameplay z gamescomu

Adrian Werner, 23 sierpnia 2019, 09:49

Do sieci trafił ponad 20-minutowy zapis rozgrywki z konwersji gry The Witcher 3: Wild Hunt na konsolę Nintendo Switch.

Wiedźmin 3: porównanie grafiki Switch vs. PS4

XxX, 20 sierpnia 2019, 13:47

Przeniesienie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolę Nintendo Switch wywołało sporo kontrowersji. W sieci pojawiły się już nawet pierwsze gameplaye, dzięki którym możemy na własne oczy przekonać się, jak bardzo gra została okrojona na potrzeby przenośnej konsoli.

Wiedźmin 3: Dziki Gon na Switcha z nowym trailerem i datą premiery

AlexB, 19 sierpnia 2019, 21:06

Pojawił się kolejny zwiastun Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu w wersji na Nintendo Switch. Produkcja studia CD Projekt RED zadebiutuje na konsoli japońskiego giganta 15 października bieżącego roku.

Henry Cavill trafił do Wiedźmina 3 dzięki modowi

aadamus, 15 sierpnia 2019, 10:31

Henry Cavill nie tylko zagra wiedźmina w netfliksowej adaptacji prozy Sapkowskiego. W sieci pojawił się mod do Wiedźmina 3, który umożliwia zmianę twarzy Geralta na odtwórcę głównej roli w nadchodzącym serialu. Tym samym aktor trafił również do produkcji od CD Projekt RED.

Wiedźmin 3 z modem wzbogacającym ścieżkę dźwiękową

Serek, 12 sierpnia 2019, 09:10

Modyfikacja The Witcher 3 Music Overhaul Project wprowadza 16 nowych utworów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Twórcy moda zapowiadają, że to nie koniec ich pracy i w przyszłości otrzymamy jeszcze więcej świetnej muzyki.

Jacek Rozenek wrócił do pracy głosem i czuje się coraz lepiej

Serek, 10 sierpnia 2019, 12:34

Jacek Rozenek pojawił się przed kamerą w programie Pytanie na śniadanie. Aktor podkładający głos Geraltowi z Rivii ma się zdecydowanie lepiej i już wrócił do pracy głosem, a niebawem odzyska pełną sprawność.

Wiedźmin 3 na Switcha bez cenzury

Entelarmer, 9 sierpnia 2019, 11:36

Amerykańska organizacja ratingowa ESRB dodała opis gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na konsolę Nintendo Switch. Wynika z niego, że tytuł będzie oferował identyczną zawartość, co wcześniejsze wydania polskiego bestsellera.

Już niedługo zobaczymy Wiedźmina 3 na Switchu w akcji

Froozyy, 2 sierpnia 2019, 18:42

Obecni na imprezie Gamescom będa mogli przetestować Wiedźmina 3 oraz pozostałe produkcje zmierzające na konsole Nintendo Switch. Nowe gameplaye z tych tytułów ukażą się w internecie w dniach 20-22 sierpnia.

Mod The Witcher 3 HD Reworked Project 10.0 – nowe szaty Wiedźmina

Aquma, 19 lipca 2019, 11:12

Na portalu Nexus Mods pojawiła się kolejna wersja moda zmieniającego tekstury w trzeciej części serii Wiedźmin. Modyfikacja The Witcher 3 HD Reworked Project 10.0 Reborn wprowadza olbrzymie zmiany w wyglądzie gry, a jej używanie nie wiąże się z dużym spadkiem wydajności.

Nie żyje syn Andrzeja Sapkowskiego. Wiedźmin nie powstałby bez niego

Aquma, 28 czerwca 2019, 11:16

Zmarł Krzysztof Sapkowski, syn Andrzeja – pisarza, który stworzył uniwersum Wiedźmina. Smutna informacja została przekazana na łamach miesięcznika Nowa Fantastyka.

Książka o powstawaniu Wiedźmina walczy na Kickstarterze

Vergil, 18 czerwca 2019, 21:40

Książka The Rise of the Witcher - A New RPG King, która opowiada o procesie produkcji gier z serii Wiedźmin, może doczekać się anglojęzycznego wydania. Najpierw jednak firma Third Éditions musi zebrać odpowiednią kwotę w serwisie Kickstarter.

Polska ma tylko 4% udziału w przychodach grupy CD Projekt

Vergil, 18 czerwca 2019, 16:26

Grupa CD Projekt opublikowała infografiki, z których wynika, że Polska ma zaledwie 4% udziału w jej przychodach – pozostałe 96% pochodzi z eksportu. Poza tym zawarto na nich inne ciekawostki, jak choćby informacje o modelu biznesowym firmy i priorytetowym traktowaniu graczy.

Wiedźmin 3: Dziki Gon sprzedał się w ponad 20 milionach egzemplarzy

Aquma, 12 czerwca 2019, 09:42

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafił do przeszło 20 milionów graczy. Ostatnia część przygód Geralta z Rivii cieszy się taką popularnością jak dwie poprzednie odsłony serii razem wzięte.

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch w rozdzielczości 540p w trybie przenośnym

Adrian Werner, 12 czerwca 2019, 08:58

Dowiedzieliśmy się nowych rzeczy na temat konwersji Wiedźmina 3 na Nintendo Switch. Poznaliśmy rozdzielczości, w jakich gra będzie działała, zarówno w trybie przenośnym, jak i stacjonarnym. Ujawniono również rozmiar karty, na której ma być dystrybuowana, i podano, że za port odpowiada studio Saber Interactive.

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch jeszcze w tym roku

aadamus, 11 czerwca 2019, 18:36

W czasie konferencji Nintendo Direct organizowanej w ramach targów E3 2019 ujawniono, że Wiedźmin 3 doczeka się swojej wersji na konsolę Switch. Premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch? Głos Geralta droczy się z fanami

Entelarmer, 7 czerwca 2019, 11:29

Pojawiły się kolejne doniesienia na temat wydania gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsoli Nintendo Switch. Ich źródłem jest Doug Cockle, czyli angielski głos Geralta z Rivii, który odniósł się do krążących pogłosek na Twitterze.

Jacek Rozenek wraca do zdrowia po udarze

Aquma, 4 czerwca 2019, 12:12

Jacek Rozenek – aktor znany polskim graczom przede wszystkim z roli Geralta z Rivii w serii gier RPG Wiedźmin – powoli wraca do zdrowia po udarze mózgu. W serwisie Instagram pojawił się krótki film, w którym artysta dziękuje fanom za wsparcie.