Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

Ruszyła otwarta beta samodzielnego moda S.T.A.L.K.E.R. Anomaly

XxX, 27 sierpnia 2019, 14:06

Fani S.T.A.L.K.E.R.-a mają powody do radości. Do otwartej bety trafił właśnie samodzielny, darmowy mod o nazwie Anomaly, oparty na grze S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci.

Dead Air – mega-mod do gry STALKER: Zew Prypeci już dostępny

Aquma, 6 lipca 2018, 09:33

W sieci pojawił się kolejny rozbudowany mod do gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci. Poprawia on grafikę i wprowadza wiele zmian w rozgrywce, które powinny nieco odświeżyć ten niemal dziewięcioletni tytuł.

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - ukazała się nowa wersja świetnego moda Misery

Góral, 24 września 2017, 11:00

Rozbudowana modyfikacja Misery do gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci doczekała się wersji 2.2. Mod zwiększa poziom trudności i realizm rozgrywki, poprawia grafikę i dodaje mnóstwo nowych elementów.

Mutanty w serii S.T.A.L.K.E.R. - o specyficznym środowisku Zony

Qualltin, 26 maja 2014, 19:07

W ramach Tematu Tygodnia "Fantastyczne stworzenia" zebrałem pod jednym szyldem wszystkie stworzenia zmutowane, a przez to także fantastyczne, z serii S.T.A.L.K.E.R.

Twórcy serii S.T.A.L.K.E.R. „zrobią wszystko, aby kontynuować działalność”

Sarge, 13 grudnia 2011, 10:05

Ostatnie doniesienia o zamknięciu ukraińskiego dewelopera GSC Game World nie nastrajały optymistycznie w kontekście wydania gry S.T.A.L.K.E.R. 2. Twórcy przedstawili oficjalne stanowisko w sprawie dalszych losów studia.

Studio GSC Game World zostanie zamknięte? Prace nad S.T.A.L.K.E.R. 2 anulowane [News uaktualniony - 1C potwierdza doniesienia]

Len, 9 grudnia 2011, 19:23

Według niepotwierdzonych doniesień ukraińskie studio GSC Game World zostanie zamknięte, a prace nad S.T.A.L.K.E.R. 2 anulowane. Do sieci wyciekło 30 concept artów z gry.

Fani odświeżają S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci w potężnej modyfikacji

Hed, 8 marca 2011, 10:47

Społeczność miłośników serii S.T.A.L.K.E.R. jest naprawdę spora i od wielu lat bardzo aktywna. Nic dziwnego, bo gry ukraińskiego studia są ambitne i zawsze ciekawe. Normą stało się to, że fani modyfikują kolejne iteracje pierwszej odsłony gry i poprawiają jej grafikę oraz rozgrywkę. Przyszła pora na podrasowanie części o nazwie Zew Prypeci.

Moderzy pracują nad S.T.A.L.K.E.R.-em na silniku CryEngine

Olek, 9 lutego 2011, 13:28

O ciekawym pomyśle grupy ambitnych moderów z Rosji, którzy chcą dokonać konwersji gry studia GSC Game World na silnik graficzny CryEngine 2, doniósł serwis PC Gamer. Prace ekipy World of Stalker są już w zaawansowanym stadium. W Internecie pojawił się nawet blisko 5-minutowy fragment gameplay'a prezentujący możliwości projektu Cryzone – Sector 23.

Twórcy serii S.T.A.L.K.E.R. udostępniają zestaw deweloperski X-Ray 1.6

Sarge, 31 grudnia 2010, 11:15

Studio GSC Game World postanowiło zrobić nam mały prezent na nowy rok, udostępniając zestaw deweloperski dla silnika X-Ray 1.6. Jest to świetna informacja dla domorosłych programistów, którzy poza samą zabawą w oficjalne produkcje lubią również tworzyć coś własnego.

Seria S.T.A.L.K.E.R. zmierza na ekrany telewizorów

Olek, 11 listopada 2010, 15:35

Tunele, promieniowanie i anomalie, czyli wszystko to, co gracze kojarzą z cyklem S.T.A.L.K.E.R., znajdzie się w nowym serialu telewizyjnym. Ukraiński deweloper ujawnił pierwszy zwiastun produkcji, która na srebrny ekran trafi „wkrótce”. Na uruchomionej niedawno stronie projektu znaleźć można także skromną galerię zdjęć.

S.T.A.L.K.E.R. 2 zapowiedziany na 2012 rok

Sarge, 14 sierpnia 2010, 10:45

Pomimo że ukazały się już trzy gry z serii S.T.A.L.K.E.R., żadna tak naprawdę nie została nazwana oficjalną kontynuacją pierwowzoru i nie otrzymała stosownego numerka przy tytule. Okazuje się jednak, że w końcu doczekamy się takiej produkcji.

Najciekawsze modyfikacje (21/06/2010)

Adrian Werner, 21 czerwca 2010, 11:36

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Wieści ze świata (BioShock 2, UFC Undisputed 2010, S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat) 28/04/10

Jiker, 28 kwietnia 2010, 13:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o dodatkach DLC do BioShock 2, Shattered Horizon, Tropico 3 i Dead to Rights: Retribution, dacie premiery Rocket Knighta, demie UFC Undisputed 2010, a także modyfikacjado S.T.A.L.K.E.R.-a. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Ghost Recon: Future Soldier, Assassin's Creed II, S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci) 15/04/10

Jiker, 15 kwietnia 2010, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o dużym rozszerzeniu do Pirates of the Burning Sea, darmowym trialu Global Agenda i mapie multiplayer do S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci, kolejnych problemach Infinity Ward, a także opóźnieniu premiery iPada. Zapraszamy do lektury.

Batman: Arkham Asylum i S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci w serii Premium Games

Major Doktor Upiorna, 9 kwietnia 2010, 15:34

Już dziś premierę mają dwa kolejne tytuły z serii Premium Games, wydawanej przez firmę Cenega Poland,. Do kolekcji tym razem trafiły dwie uznane produkcje: Batman: Arkham Asylum oraz S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci.

Najciekawsze modyfikacje (24/02/10)

Adrian Werner, 24 lutego 2010, 10:50

„Najciekawsze modyfikacje” to publikowany co dwa tygodnie wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Poradnik: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

Redakcja GRYOnline.pl, 4 grudnia 2009, 20:08

„Poradnik do gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci zawiera szczegółowy opis wszystkich zadań, z uwzględnieniem zarówno misji pobocznych jak i głównego wątku fabularnego oraz wszystkich wariantów wyborów, które gracz może podjąć w trakcie przygody."

Premiery gier w Polsce (23-29 listopada)

Vercetti, 30 listopada 2009, 07:15

Ubiegły tydzień minął pod znakiem premier na PC. Do sklepów trafiły m.in.: kolejny S.T.A.L.K.E.R. i strategia Order of War. Szczegółowe zestawienie tytułów, które ukazały się w Polsce w ciągu minionych siedmiu dni, prezentujemy poniżej.

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci trafia do polskich sklepów

Hed, 27 listopada 2009, 12:39

Dzisiaj w Polskich sklepach powinny pojawić się pudełka z grą S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci, czyli kolejnym epizodem popularnej serii, opowiadającej o skażonych terenach Zony. Tym razem wycieczkę do tego nieprzystępnego i niebezpiecznego miejsca zafundowano agentowi Ukraińskiej Agencji Ochrony, który postara się wyjaśnić klapę operacji militarnej Fairway.

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci – trzy wersje językowe dialogów w polskim wydaniu

Hed, 19 listopada 2009, 20:20

Właśnie dowiedzieliśmy się, że polski S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci otrzyma trzy wersje językowe, dostępne bezpośrednio podczas instalacji. W grze usłyszmy charakterystycznego lektora, w którego wcielił się oczywiście Mirosław Utta, znany z poprzednich odsłon serii. Wybór wersji językowej dotyczy wyłącznie dialogów, bo w każdej z nich wszystkie teksty w grze pozostaną po polsku.

Specjalne polskie wydanie S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci 27 listopada

Hed, 10 listopada 2009, 18:58

Firma Cenega Poland poinformowała, że polska premiera najnowszego S.T.A.L.K.E.R.’a odbędzie się 27 listopada tego roku. Zer Prypeci zostanie u nas wydany w ekskluzywnym zestawie, zawierającym grę, instrukcję, mapę świata oraz pięć stylizowanych zdjęć z tytułowego miasta. Gra pojawi się w polskiej wersji językowej, w której usłyszymy Mirosława Uttę w roli lektora.

Próbki głosowe z polskiej wersji S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

Jiker, 5 listopada 2009, 16:30

Firma Cenega Poland udostępniła pierwsze próbki głosowe z pełnej polskiej wersji językowej gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci. Według wstępnych zapowiedzi miało się to stać jeszcze w zeszłym tygodniu, lecz w obliczu publikacji opóźnienie nie jest już tak istotne.

Wieści ze świata (God of War III, S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat, Wallace & Gromit's Grand Adventures) 29/10/09

Jiker, 29 października 2009, 11:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: demo God of War III w zestawie z filmem Dystrykt 9, darmowe DLC dla nabywców Fairytale Fights, data premiery wszystkich epizodów Wallace & Gromit’s Grand Adventures, koniec prac nad niemieckojęzyczną wersją S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat i inne. Zapraszamy do lektury.

Polska wersja S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci w pełni zlokalizowana

Jiker, 22 października 2009, 12:40

Firma Cenega Poland poinformowała nas o rozpoczęciu procesu lokalizacyjnego gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że produkcja studia GSC Game World zostanie w pełni spolonizowana. W rolę lektora wcieli się znany z poprzednich części serii Mirosław Utta.

Cenega polskim wydawcą S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

Jiker, 14 października 2009, 12:30

Wiemy już kto będzie odpowiedzialny za wydanie gry akcji S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat na polskim rynku. Oficjalnym dystrybutorem dzieła ukraińskiego studia GSC Game World została firma Cenega Poland. Kontynuacja popularnej produkcji trafi do rodzimych sklepów pod tytułem S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci.