Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2010, 15:34

autor: Major Doktor Upiorna

Batman: Arkham Asylum i S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci w serii Premium Games

Już dziś premierę mają dwa kolejne tytuły z serii Premium Games, wydawanej przez firmę Cenega Poland,. Do kolekcji tym razem trafiły dwie uznane produkcje: Batman: Arkham Asylum oraz S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci.

Już dziś premierę mają dwa kolejne tytuły z serii Premium Games, wydawanej przez firmę Cenega Poland. Do kolekcji tym razem trafiły dwie uznane produkcje: Batman: Arkham Asylum oraz S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci.

Batman: Arkham Asylum i S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci w serii Premium Games - ilustracja #1

Zarówno Batman: Arkham Asylum w wersji na PC, jak i S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci dostępne są w ofercie Sklepu Gry-OnLine w cenie 51,90 PLN. Warto się jednak pośpieszyć – promocja potrwa tylko do końca przyszłego tygodnia.

Batman: Arkham Asylum to jedna z najlepszych gier ubiegłego roku. Podróż Mrocznego Rycerza do tajemniczego zakładu dla obłąkanych zgarnęła między innymi tytuł najlepszej gry w plebiscycie BAFTA. Produkcję RockSteady Studios wysoko ocenili również Czytelnicy serwisu GRY-OnLine – średnia głosów wynosi 84%.

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci to z kolei trzecia odsłona świetnej, utrzymanej w postapokaliptycznych klimatach sagi. Wydany w listopadzie 2009 roku tytuł ponownie przenosi nas w okolice elektrowni jądrowej w Czarnobylu, nawiązując przy tym do wydarzeń znanych z poprzednich dwóch części cyklu.

Warto również zaznaczyć, że Sklep GRY-OnLine w swojej ofercie ma inne tytuły z serii wydawniczej Premium Games.