Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 grudnia 2009, 20:08

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

„Poradnik do gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci zawiera szczegółowy opis wszystkich zadań, z uwzględnieniem zarówno misji pobocznych jak i głównego wątku fabularnego oraz wszystkich wariantów wyborów, które gracz może podjąć w trakcie przygody."

„Poradnik do gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci zawiera szczegółowy opis wszystkich zadań, z uwzględnieniem zarówno misji pobocznych jak i głównego wątku fabularnego oraz wszystkich wariantów wyborów, które gracz może podjąć w trakcie przygody. Do tego dochodzą jeszcze dokładne mapy każdego z sektorów (w tym dwóch lokacji podziemnych, do których w samej grze próżno szukać dużej wersji map). Wprowadzony w nich klarowny system oznaczeń liczbowo-punktowych znacznie ułatwia nawigację. Ponadto swoje miejsce w poradniku znalazła lista artefaktów, wyczerpujący opis każdej z lokacji, systemu uszkodzeń i usprawnień ekwipunku, miejsca ukrycia kryjówek ze sprzętem i wielu innych.” - „Terrag”

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.