Wielkie Przywołanie

Forum Rozmawiamy
Odpowiedz
08.04.2026 00:34
odkopywacz_zwlok
21
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Arcy Hp wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
Zielona Żabka wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
McPatryk1995v2 wszystkiego najlepszego z okazji 11 lat na forum!

09.04.2026 01:28
odkopywacz_zwlok
22
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

mikhell wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
devil07 wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Oran00 wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
czopor wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
fisherfighter wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Leo Tar wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
LokalnyRzezimieszek wszystkiego najlepszego z okazji 2 lat na forum!

10.04.2026 00:13
odkopywacz_zwlok
23
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Viti wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
34io wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Shalashaska wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
_agEnt_ wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Chrees® wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
mati_byku wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
kęsik wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
ScraG wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Zwierz z Wież wszystkiego najlepszego z okazji 7 lat na forum!

post wyedytowany przez odkopywacz_zwlok 2026-04-10 00:15:51
12.04.2026 00:12
odkopywacz_zwlok
24
1
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Gambit wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
sajlentbob wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Pshemeck wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
mikecortez wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Cayack wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
grattz wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
sutki wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
kyaku wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
MaXXii wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
The Sleeping Prophet wszystkiego najlepszego z okazji 2 lat na forum!

15.04.2026 16:42
odkopywacz_zwlok
25
2
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Bullzeye_NEO wszystkiego najlepszego z okazji 24 lata na forum!
twostupiddogs wszystkiego najlepszego z okazji 24 lata na forum!
Aen wszystkiego najlepszego z okazji 24 lata na forum!
Weakando wszystkiego najlepszego z okazji 24 lata na forum!
James_007 wszystkiego najlepszego z okazji 24 lata na forum!
Tzymische wszystkiego najlepszego z okazji 24 lata na forum!
Salim wszystkiego najlepszego z okazji 23 lata na forum!
piotreksik23 wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!

16.04.2026 00:04
odkopywacz_zwlok
26
1
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Cypher. wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Unseen wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Gonsiur wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
la fessée wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
melon96 wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
YojimboFTW wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
1000iqhere wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!

16.04.2026 09:29
Gordek
😱
27
1
odpowiedz
Gordek
185
Konsul

odkopywacz_zwlok

Czuję się zawiedziony. 24 rocznica mojej obecności na GOLu i żadnego przywołania. ;-)

16.04.2026 13:44
odkopywacz_zwlok
😂
28
2
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Gordek mea culpa :) Wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!

17.04.2026 08:07
odkopywacz_zwlok
29
1
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Tomal_P wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
amigo2000 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
adi123321 wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Jedziemy do Gęstochowy wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
WerterPL wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
wwad wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Mercer wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
wladsenty wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!

17.04.2026 12:40
Gordek
😉
30
1
odpowiedz
Gordek
185
Konsul

Dziękuję za pamięć. ;-)

18.04.2026 00:16
odkopywacz_zwlok
31
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Garak wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Booshman™ wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
zelka wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
KozaSWD wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!

19.04.2026 00:11
odkopywacz_zwlok
32
1
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

gromusek wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
bokserek79 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
SylwesterZ wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
Digitalynx wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!

20.04.2026 00:06
odkopywacz_zwlok
33
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Minas Morgul wszystkiego najlepszego z okazji 24 lata na forum!
dojek wszystkiego najlepszego z okazji 24 lata na forum!
mruwek wszystkiego najlepszego z okazji 23 lata na forum!
blackhood wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Peregrin Tuk wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
LU2864J wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
WeCreateWorlds wszystkiego najlepszego z okazji 1 roku na forum!

21.04.2026 12:35
odkopywacz_zwlok
34
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

xanat0s wszystkiego najlepszego z okazji 24 lata na forum!
White Star wszystkiego najlepszego z okazji 22 lata na forum!
Miczek[PL] wszystkiego najlepszego z okazji 22 lata na forum!
WrednySierściuch wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
kulako wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Kalbi84 wszystkiego najlepszego z okazji 11 lat na forum!
sticky_dude wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!

22.04.2026 00:03
odkopywacz_zwlok
35
1
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Bdx wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
yazz_aka_maish wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
elemeledudek wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
ejpi wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
kkazz wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
maly_17a wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
domelo731 wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Łoker men wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!

22.04.2026 17:30
😂
36
odpowiedz
BardzoSmieszne
5
Legionista
23.04.2026 00:20
odkopywacz_zwlok
37
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Yemet wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Drak'kan wszystkiego najlepszego z okazji 24 lata na forum!
piotr07 wszystkiego najlepszego z okazji 24 lata na forum!
Musich wszystkiego najlepszego z okazji 23 lata na forum!
DUNCAN_83 wszystkiego najlepszego z okazji 22 lata na forum!
MMaaZZii1155 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Marcinkrk87 wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!

24.04.2026 00:12
odkopywacz_zwlok
38
1
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Gerpir Feilan wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
VanDust wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
vojak_2 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
TheTytan wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!

25.04.2026 00:11
odkopywacz_zwlok
40
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

piokos wszystkiego najlepszego z okazji 24 lata na forum!
Gryffin wszystkiego najlepszego z okazji 24 lata na forum!
NewGravedigger wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Lukis. wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
kuba1711 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
burza1982 wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!

26.04.2026 00:05
odkopywacz_zwlok
41
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Lucky_ wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
TelRad wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
sikham wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Mofis wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
tybet2 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
maciek16180 wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
Illuminackiretpalianinnajezdzcazdalekiegokosmosu wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
to_ja_jarzabek wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!

27.04.2026 19:12
odkopywacz_zwlok
42
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Cartoons wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Kiss wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
shark wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Gaara wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
_ramadan_ wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Joshua1990 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
mackal83 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
kajtek majtek wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!

28.04.2026 10:29
odkopywacz_zwlok
43
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

cronotrigger wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Manstein wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
tomimar wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
lajtowy ziomek:) wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Pan Tur wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
BloodPrince wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Nathandrel wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Persecutor wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!

29.04.2026 00:00
odkopywacz_zwlok
44
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

TeadyBeeR wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Hayabusa wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
waterhouse wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Stranger. wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
sadler wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Bercik K. wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Kserkses wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
nadolle wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
bob destruktor wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!

30.04.2026 00:12
odkopywacz_zwlok
45
1
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Thun wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
MaCiUsEk wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
chyrlok wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
QrKo_ wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
nikt11 wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
sir tajwan wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Emil1818 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Nitro2050 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!

01.05.2026 00:07
odkopywacz_zwlok
46
1
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Yancy wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
donzoolo wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Smoleń wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Baalnazzar wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
Pencil wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
MasheronRychu wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!

01.05.2026 11:05
Smoleń
😃
47
2
odpowiedz
Smoleń
194
Sumatran Rat-Monkey

odkopywacz_zwlok - dzięki za pamięć:-)

02.05.2026 00:11
odkopywacz_zwlok
48
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

William_Wallace wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
golmann wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Wysza wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Imrahil8888 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
John_Wild wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!

03.05.2026 00:53
odkopywacz_zwlok
49
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

dziku86 wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
BuncoleX wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Kherlon wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Tuminure wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
keeper_4chan wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!

04.05.2026 13:54
odkopywacz_zwlok
50
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Mark24 wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Funthom wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
b166er wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
domin12 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Wiewiórk@ wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Fear2 wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
AloneInTheDark wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
matisf  wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Insekt6 wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!

05.05.2026 00:19
odkopywacz_zwlok
51
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Didier z Rivii wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
van der Rob wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
thenaturat wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
Jim Raynor wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Shreddy wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Darkowski93m wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
gridmaster wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
janosik6 wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!

06.05.2026 00:01
odkopywacz_zwlok
52
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

maczu wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Toshi_ wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Klaustrofobik wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
.Albatros wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Murabura wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
dracklus wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
remag wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!

07.05.2026 00:00
odkopywacz_zwlok
53
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

arthemide wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
KoSmIt wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Rumcykcyk wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
PaulinaKlaudia wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
Ognisty Cieniostwór wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!

08.05.2026 00:17
odkopywacz_zwlok
54
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

matchaus wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
buba wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
draczeek wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
malyr wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Szaku wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
ryder wieczny palacz wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Halabarda Geralta wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!

09.05.2026 09:03
odkopywacz_zwlok
55
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Sathorn wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Yaca Killer wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
pioo7 wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Miś19 wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
geohound wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
Codename 23 wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!
LugiaFan9 wszystkiego najlepszego z okazji 3 lat na forum!

10.05.2026 08:43
odkopywacz_zwlok
56
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Targo79 wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
dranzer8 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
tomo3101 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Crod4312 wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
pabloNR wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!

11.05.2026 09:24
odkopywacz_zwlok
57
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Dessloch wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Diplo wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Urdaz wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
MP-ror wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
Actimel wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
mimko wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
jjackblack wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!

12.05.2026 12:05
odkopywacz_zwlok
58
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Lookash wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Dziobak_90 wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
PrzemoDZ wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
ch18 wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Dryf Wiatrów Zachodnich wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Shifty. wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Filip550 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Nomad_91 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Nerka wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!

13.05.2026 00:05
odkopywacz_zwlok
59
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Andrewlee wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Slasher11 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
xircom wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Giezed wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Qverty wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!

14.05.2026 00:06
odkopywacz_zwlok
60
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

OldDorsaj wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
COBRA-COBRETTI wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Koktajl Mrozacy Mozg wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Ceran_19 wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
ReMo18 wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
fayerrr wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!

15.05.2026 00:23
odkopywacz_zwlok
61
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

zoor!n wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
DEFEDos wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
adamk1 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Thander  wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Święty wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!

post wyedytowany przez odkopywacz_zwlok 2026-05-15 00:24:43
16.05.2026 00:01
odkopywacz_zwlok
62
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

martins wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
karpiu_87 wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
aiMa wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Konr@d wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!
mkazeke wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!
ereboss wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
santos wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!

17.05.2026 00:15
odkopywacz_zwlok
63
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Dany26 wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
Madziara333 wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
OrubaT wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Neton wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
novi.. wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
maslice wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
M@RCO wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Ronald Rauszer wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Szymex97 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Adlaren wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
TecBar wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
AntaresHellscream wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
LilXavi wszystkiego najlepszego z okazji 7 lat na forum!
Zelda wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!

18.05.2026 11:03
odkopywacz_zwlok
64
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

MarCamper wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Gasto wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
nelson7 wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
Darat wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
bojan997 wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
promilus1 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Bezmozgiezombie wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Adi0 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
piotrxn wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
M2095 wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Jarsston wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
misterŁŁ wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
LindtPD wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
IGG wszystkiego najlepszego z okazji 11 lat na forum!
Masa_san wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
TheFourthBridge wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!

19.05.2026 00:07
odkopywacz_zwlok
65
1
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Oneeyee wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Arttrue wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
.Jacek 99. wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
amoreg1234 wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
stary1970 wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
Ashall wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
smith_skc wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Fredziolusek666 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
narutofun wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Labovsky wszystkiego najlepszego z okazji 11 lat na forum!
MajsterX4 wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
Kreteciek wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
vlaskk wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
Daweon wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
skiper10 wszystkiego najlepszego z okazji 4 lat na forum!

20.05.2026 00:00
odkopywacz_zwlok
66
1
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Haron wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Kaszalot wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
garfield_junior wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
qweks wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Maksiu^ wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Peter24 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
yestri wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
kubicBSK wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
krzychu2k7 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Laston wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
LuckyLuke SPY wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
seba1818 wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
FeRu wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
Lopot wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
sir_JozinzBazin wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!
Elder Statesman wszystkiego najlepszego z okazji 2 lat na forum!

21.05.2026 00:00
odkopywacz_zwlok
67
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Kozzo wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
SirZawisza wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
mr 45 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Marcuz. wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
GregorK1986 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
hajdus wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
Akuzativ wszystkiego najlepszego z okazji 11 lat na forum!
MI_Malecki wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!
SlipKnoTXVI wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
Drenz wszystkiego najlepszego z okazji 4 lat na forum!

post wyedytowany przez odkopywacz_zwlok 2026-05-21 00:01:06
22.05.2026 00:03
odkopywacz_zwlok
68
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Emiel Regis Godefroy wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
aliment wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
pawelcz3 wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
MaXoyel^ wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Wormsek wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
alhaszasz wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
alhaszasz wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Taku88 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
kacper1818 wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
Sweet1O1 wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
piter310 wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
jakub12jpl wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!

23.05.2026 06:59
odkopywacz_zwlok
69
1
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

temp2 wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
kudel1989 wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
raziel88ck wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Cobrasss wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Patryx0 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
BŁOND_07 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
UncleTusky wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
matiz87 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Jeff Hardy097 wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
monarch wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
L1Ender wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
Onomatopej wszystkiego najlepszego z okazji 7 lat na forum!
Kuśmider wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!
DatGuyRedux wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!
Pierdziel wszystkiego najlepszego z okazji 3 lat na forum!

23.05.2026 07:02
raziel88ck
70
1
odpowiedz
raziel88ck
227
Reaver is the Key!

odkopywacz_zwlok Dzięki, ale zleciało.😁

24.05.2026 09:51
odkopywacz_zwlok
71
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

PELLAEON wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Llordus wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Najmad wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
z0ltan wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Wozu wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
haoz wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
bonobono wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
wormss wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Tony,.., wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
LinHaX wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
Cultural Lemur wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!
Game_0ver wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!

25.05.2026 00:21
odkopywacz_zwlok
72
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Szenk wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
TobiAlex wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
Reavek wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Meno1986 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Malin_1988 wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
Dwyer wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
Balloon wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
Foriz wszystkiego najlepszego z okazji 7 lat na forum!
Quassar wszystkiego najlepszego z okazji 4 lat na forum!

26.05.2026 00:10
odkopywacz_zwlok
73
2
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Arbor wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
ZZar wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Jaszczur wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Elthan wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Mr.Bomba wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
KochamKonsole wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
JonsonJonson wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
hemsworth wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
[Gammorin] wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
ogórekdamian wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
vorimenn wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
Kagrunmez wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!

26.05.2026 00:19
Kagrunmez
74
1
odpowiedz
Kagrunmez
12
Pretorianin

odkopywacz_zwlok Przypomniałeś mi, że mam tu konto, hah. Kurde, już 6 lat. Za szybko to mija

26.05.2026 06:12
hemsworth
75
1
odpowiedz
hemsworth
37
Centurion

odkopywacz_zwlok jak ten czas leci. konto założyłem żeby dopytać o mody do Skyrima w 2014😉 zdrówko

26.05.2026 15:53
[Gammorin]
76
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

odkopywacz_zwlok kurde 10 lat minęło mi już na tym koncie.... Jak ten czas szybko leci.

28.05.2026 00:32
odkopywacz_zwlok
77
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

zash wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Ancient_Druid wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
pawell75 wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Kayleigh_ wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Ferrou wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
power89 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
wojzach wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Manjak1987 wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
boy3 wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
eyehategod wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
tthorgal wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
rgr wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!

29.05.2026 00:36
odkopywacz_zwlok
78
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Praetor wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
sergi__ wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Ralion wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
wampirek wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Janczes wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
xsas wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
erton wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
glimi wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Kajak222 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
han666 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Bartesso94 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Zając2102 wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
Lepudruk wszystkiego najlepszego z okazji 7 lat na forum!

29.05.2026 09:15
Janczes
79
odpowiedz
Janczes
250
You'll never walk alone

odkopywacz_zwlok dzięki :D
22 dwa lata na forum i cały czas będąc aktywnym użytkownikiem :D

30.05.2026 00:10
odkopywacz_zwlok
80
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Buli wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Expastor wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
War wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Baltazar wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
DeXX. wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
Roran wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
PatrykW wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
giml wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Bamboshek wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Matek17 wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
marcin08 wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Wojt55 wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
Rithven wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
s99 wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
JohnMcClane wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
Nivanriell wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
Tirka wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
Galkan wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
Max22 wszystkiego najlepszego z okazji 7 lat na forum!

31.05.2026 00:28
odkopywacz_zwlok
81
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Urzaiz wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
sebna77 wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
Lothers wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
kozia2 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
ManGun wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Kałamasz wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
inkub69 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Nikuu wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Azorsky2 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Wocash wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
zubek29 wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
sm142gi wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
artorn wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
Erasus wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
Cyniczny Rewolwerowiec wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
DawidWawrzyniak2000 wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
AdamXvvX wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!

01.06.2026 01:00
odkopywacz_zwlok
82
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

amix wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Genzo wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
PAW666THESATAN wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
KrzychWu wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Czarny_xD wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
LSZ wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
dodom wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Siwyak wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
° wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Raykkaiz wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
Karol0018 wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
BIGPSFANBOY wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!
mazurek92 wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!
Odison wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!
Drakkar84 wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!

01.06.2026 10:45
xsas
83
1
odpowiedz
xsas
216
SG-1

Via Tenor

odkopywacz_zwlok Wow! "hello there!" xD

02.06.2026 00:04
odkopywacz_zwlok
84
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Syxa wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Mack5 wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
Adrianziomal wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
BKozal wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
maroog wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Ichigo123 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
hunteriarz wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Gilmur wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Grand Theft Auto 4 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Yergall wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
grzyb111 wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
dln wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
Sevek007 wszystkiego najlepszego z okazji 11 lat na forum!
Mieszo wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!
WizygiuscH wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!
yanush wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!
rumpel99 wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!

03.06.2026 00:11
odkopywacz_zwlok
85
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Fulko de Lorche wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
SzymX_09 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Jerzu175 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Slow Motion wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Desolator wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
montron4564 wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Gosen wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
le'maadr wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
Atman wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
Skilgar wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
santiago1818 wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!
BAJERR1234 wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!
dobaczenko wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
Luzaza wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!

04.06.2026 00:13
odkopywacz_zwlok
86
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Telmah wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
lunatyk wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Valgard wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Gorillaz 2-D wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Marcinkiewiczius wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
junior42 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
andrey226 wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
GosuRALF wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
grzelulukas wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
MultiSamuelson wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
RaDeK002 wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
Avaranche wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
H@nys wszystkiego najlepszego z okazji 11 lat na forum!
Recker90 wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
gajver248 wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
Aratar wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
JK.96 wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
GraczR wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!

05.06.2026 00:23
odkopywacz_zwlok
87
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Szaman wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Szczepan wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
gregol wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Verminus wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
I.G.I wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
Gierofan wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
pinkilinki wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Yaboll wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
dendriche wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
zyga1992 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
at777 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Bloodcast wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Czarny Grabarz wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
mormegil wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
Aniol543 wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
fisher181818 wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
kupczyndas wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!
Matrixen07 wszystkiego najlepszego z okazji 7 lat na forum!
Lester53 wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!

06.06.2026 00:11
odkopywacz_zwlok
88
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Kaktusak wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
qqqqqq wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
skorek wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
ratman wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Rafał USSJ wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Edrien wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
C0R73Z wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
generał jajczyn wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
red1222 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Arturro1987 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Alan468 wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Dan590 wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!

07.06.2026 00:04
odkopywacz_zwlok
89
2
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

DARKI wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Icm wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Bibel wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Mortan wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
/FAN CRY\ wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Bajta wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
biss wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
paladyn155 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Petron900 wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
ASHERIX wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Rafalok wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
chrisw wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
wequest2 wszystkiego najlepszego z okazji 11 lat na forum!
kapitan_konsola wszystkiego najlepszego z okazji 11 lat na forum!
BadAS wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!

08.06.2026 00:00
odkopywacz_zwlok
90
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Mariusz_Kos wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Enedweth wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
djyanush wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
mateofi wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
shooter190 wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
JesusAlvaro wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Brat_Tarmus wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
PCMREpic wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!

09.06.2026 00:02
odkopywacz_zwlok
91
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Hyde911 wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Malaga wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
flikt wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
Tirane wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
spike1314 wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Zanthius wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Baadco wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
mubio1888 wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
toyminator wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
WarriorOI wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
Komandor_Jonasz wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
UserWithoutSpecialName wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
Kura Nioska wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
Darth_Tusken wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!
rybka5 wszystkiego najlepszego z okazji 4 lat na forum!
dafton. wszystkiego najlepszego z okazji 3 lat na forum!

10.06.2026 00:08
odkopywacz_zwlok
92
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

waldorf wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
PalooH wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Herr Flick wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
Erazor_XX wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
CHESTER80 wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
barnej7 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
matisek14 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Grooby_BCN wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
rabitos wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
przemogorz wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Backside wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Linhael wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Radigal wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
archi133 wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
wafeg414 wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
arturdzie wszystkiego najlepszego z okazji 11 lat na forum!
JohnDoe666 wszystkiego najlepszego z okazji 7 lat na forum!
BezCenzuryGO wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!
Toliardo wszystkiego najlepszego z okazji 2 lat na forum!

11.06.2026 00:00
odkopywacz_zwlok
93
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

ruutek wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
Robvet wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
Tanner_ wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
patuzi wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
nowaczek0007 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Paczis wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
eros/toman wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Heaton16 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
pawlikbh wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Coltain wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
elano1993 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Damiandi Team wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
BigBoss86 wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Necross123 wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
wooda wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
BongMan wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
gerwaltzrybii wszystkiego najlepszego z okazji 7 lat na forum!
pittbull wszystkiego najlepszego z okazji 7 lat na forum!
Tzeentch3 wszystkiego najlepszego z okazji 2 lat na forum!

12.06.2026 00:01
odkopywacz_zwlok
94
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

master53 wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
Morgul Maugoth wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
Sznikers19 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
SpecialBoy wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
italyfan wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Samaritan wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
niewiedzący wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!

13.06.2026 00:11
odkopywacz_zwlok
95
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

'ekto wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
Shifty007 wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Saed wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
LukZaspa wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
stg.Olo wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
mangusta,1 wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
reqqq wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
djeko wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
Predoo13 wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
7oxiney wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
Pqotrek220 wszystkiego najlepszego z okazji 11 lat na forum!
Mimic wszystkiego najlepszego z okazji 3 lat na forum!

14.06.2026 00:14
odkopywacz_zwlok
96
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

draco666 wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
HuntERjf wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
Sensai3D wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
wyś wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Angrenbor wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
goku plx wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Darth KingMan wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
moro. wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Tajm0n wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
kotle211 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
sokoł_ wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Świadomy_Gracz wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!
GoHomeDuck wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
mixer_mr wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
BadHostile wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
Swiru01 wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
Galimis wszystkiego najlepszego z okazji 3 lat na forum!

14.06.2026 00:18
wyś
😍
97
1
odpowiedz
wyś
125
Just think

odkopywacz_zwlok
Dziękuję, 19 lat... ale to zleciało 😮

15.06.2026 00:43
odkopywacz_zwlok
98
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

moneo wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Robak07 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
_D_R_A_G_O_N_ wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
afen wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Lahcim7106 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
patafian93 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
makak997 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Basshunters wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
JakToJestWydane wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
ursozx wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
Shadow_6077 wszystkiego najlepszego z okazji 7 lat na forum!
Mitsuki wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!
MaxxGroo wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!

16.06.2026 00:13
odkopywacz_zwlok
99
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Morbus wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Andrei wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Yog-Sothoth wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
eltexo wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Mad Meat PL wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
mik999 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
bartoniu wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Ski_drow wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
cred10 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Jikan wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Wilk, wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
PortalGta wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
black-aro wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
kain_pl wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
Jaya wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
Yamai wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
elathir wszystkiego najlepszego z okazji 11 lat na forum!
day.tripper wszystkiego najlepszego z okazji 8 lat na forum!
MilornDiester wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!

post wyedytowany przez odkopywacz_zwlok 2026-06-16 00:15:03
17.06.2026 00:00
odkopywacz_zwlok
100
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Marsellus Wallace wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
tadek[5] wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
Aaron wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
wielebny_666 wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
JackSentill wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
pr3ak wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
|13| wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
skorp_ wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
Filip8six wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!
FSB znowu nadaje wszystkiego najlepszego z okazji 4 lat na forum!
Marky wszystkiego najlepszego z okazji 3 lat na forum!

18.06.2026 00:13
odkopywacz_zwlok
101
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Czort wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
bulletproof wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
Hito21 wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
Mystery Man wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
tankem3 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Arti1999 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
mati1070 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
/\/\ /-\ _/ /-\ /\/ wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Ojboli wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Aventador wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
Xenonus wszystkiego najlepszego z okazji 10 lat na forum!

19.06.2026 00:02
odkopywacz_zwlok
102
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Master4 wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
Tygrysie wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
ker45 wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Hajle Selasje wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Cing wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
hennepin wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Kelen wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
bidbid wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
SQNISGOOD wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
paul oren's wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
mgr. Kuba wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
GameSkate wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
szybki13579 wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
Splitfire wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!

20.06.2026 23:06
odkopywacz_zwlok
103
1
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

GBreal.II wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
sidney22 wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
łosioł wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Edgar Menadżer wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
dia8el wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Wielki Bobek wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Kosiciel wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
mati3004 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Mr.Jingles wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
hight_power wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
jaskier02 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
daniel25 wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
Va5syl wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
Peplik wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
Draugnimir wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
Joey wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!

21.06.2026 00:10
odkopywacz_zwlok
104
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

merkav wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
jiker wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
paforos wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Lezorat wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
SerwusX wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
Mix77 wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
ManiekSSJ3 wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
uszek@ wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
Jozef.kali wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
tankshtela wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!
Mr.Kamil wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!
AhuraRico wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!

21.06.2026 01:46
SerwusX
105
1
odpowiedz
SerwusX
116
Marszałek

Premium VIP

odkopywacz_zwlok Dzięki, zleciało jak z bicza strzelił. Pozdrawiam mamę i tatę. 🤝

22.06.2026 11:09
Draugnimir
106
2
odpowiedz
Draugnimir
156
Mały diplodok

GRYOnline.plRedakcja

odkopywacz_zwlok Dziękuję! To zarazem 13 lat pracy w GOLu... Ależ zleciało 😅

22.06.2026 12:45
odkopywacz_zwlok
107
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Mariooshus wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
Kajetan-TM wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Przemo_888 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
bereszka wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Bartekqsz wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
rlistek wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Mazarian wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
AlkoPc wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
sacrus wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
Po prostu Gram wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
Pabloninho wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat na forum!

23.06.2026 12:03
odkopywacz_zwlok
108
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

Mamret wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
Daro_ufo wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
siehu wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
Haker40 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
kong123 wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
vanBolko wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Radanos wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
karvimaga wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
annihiluzz wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
mdradekk wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
blaskoczen wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
chudyplay wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
Skrypious wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
ilprincipino wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
ShadowHawk wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!

24.06.2026 00:01
odkopywacz_zwlok
109
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

CrazyMan wszystkiego najlepszego z okazji 24 lat na forum!
kamil_kriss wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
dam12 wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
inssaane wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
maciejpis wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Sky Angel wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
PUNI$HER wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
SlowedGiant041 wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
bezimienny92 wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
TrójpalczastaRękaZCiasta wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!
calvinek wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!

25.06.2026 00:09
odkopywacz_zwlok
110
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

leaven wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
endrju771 wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
.Brook wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
czapal wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
preDratronIX wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Pawlo94 wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Dominatorix wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
FIREBLAST wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
margrabina wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
sapc_io wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
jampa wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
Gamernumber08 wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
sc0rpow wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!
ugabuga wszystkiego najlepszego z okazji 6 lat na forum!

26.06.2026 00:02
odkopywacz_zwlok
111
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

TrzyKawki wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
remwall wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
Rezor wszystkiego najlepszego z okazji 23 lat na forum!
HieN wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
-Egon- wszystkiego najlepszego z okazji 21 lat na forum!
mefek wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Nikodemsky wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat na forum!
Kasha_Krk wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
zając poziomka wszystkiego najlepszego z okazji 19 lat na forum!
Juvenille wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
ProTyp wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Stalin_SAN wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Ragrit wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
warzoch2 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
capicho wszystkiego najlepszego z okazji 16 lat na forum!
mindmaster00 wszystkiego najlepszego z okazji 14 lat na forum!
Lithryn wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
quartiks wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
dawidwsmole wszystkiego najlepszego z okazji 9 lat na forum!

27.06.2026 00:05
odkopywacz_zwlok
112
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

blekot wszystkiego najlepszego z okazji 25 lat na forum!
FockeWulf wszystkiego najlepszego z okazji 22 lat na forum!
sLaszerek wszystkiego najlepszego z okazji 18 lat na forum!
Adriano5 wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Piesman wszystkiego najlepszego z okazji 17 lat na forum!
Blackbeard wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
szpen wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
edonutd wszystkiego najlepszego z okazji 15 lat na forum!
duxdaro wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
Darkknight47 wszystkiego najlepszego z okazji 13 lat na forum!
GreedFire wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat na forum!

03.03.2026 13:52
blood_x
176
1
odpowiedz
blood_x
96
tribuni militium

WOW :D dziekuje dziekuje, ciagle zyje :)

07.03.2026 00:14
Tester28
177
2
odpowiedz
Tester28
61
Imperator

Oooo a to jakaś Tajna Akcja ? Dzięki Wielkie , ja ciągle żyje :) Kupę czasu minęło , z wiekiem człowiek mądrzeje . Pozdrawiam. Jak coś to gram w Diablo Immortal - serwer Crodric.

Miejcie Dzisiaj Wspaniały Dzień.
W 90

14.03.2026 11:04
Misiak
178
1
odpowiedz
Misiak
119
Pluszak

Ooooo matko. Kto mnie przywołał?

A w sumie ostatnio znalazłem zdjęcia ze zlotu Gola gdzie mam zdjęcie z X-Cody oraz Vitim :) xx lat temu :)

14.03.2026 13:45
mariaczi
179
1
odpowiedz
mariaczi
155
One with everything
15.03.2026 07:12
Sir Skull
180
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Sir Skull
94
Charr Shaman

Jestem jestem Matt chociaż już tu nie bywam.

16.03.2026 16:30
Matt
180.1
1
odpowiedz
Matt
282
I Am The Night

ale teraz sie pokazales :)

16.03.2026 10:15
181
4
odpowiedz
Lipton
120
101st Airborne

Żyję i mam się dobrze, choć faktycznie tutaj już praktycznie nie zaglądam. Pamiętam jednak wiele osób, sam jestem w szoku ilu użytkowników z pierwszych setek pamiętam. Moje pierwsze lata na Golu wspominam jako najlepszy czas online w moim życiu:)

17.03.2026 21:15
MavericKK
182
1
odpowiedz
1 odpowiedź
MavericKK
78
IEM 2k14 2k15 2k16 Staff

Ten co mnie z grobu odkopał :D Dzieki za zyczenia i bede zagladal czesciej bo nie wiedzialem na jakim mailu mialem tu konto zalozone a dostalem maila ze ktos mnie wspomnial hahaha

18.03.2026 11:01
odkopywacz_zwlok
182.1
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

MavericKK do usług ;)

post wyedytowany przez odkopywacz_zwlok 2026-03-18 11:10:41
18.03.2026 17:15
Kyahn
183
3
odpowiedz
Kyahn
288
Rossonero

25 lat... o Panie.. dzięki, chociaż ostatnio rzadko zaglądam

21.03.2026 17:06
niko_b
184
2
odpowiedz
niko_b
41
Generał

Hahaha dzięki
Żyje:D

22.03.2026 10:33
CyberNat2000
185
2
odpowiedz
1 odpowiedź
CyberNat2000
45
Konsul

to tylko 5 lat, spodziewałem się więcej, ale w zasadzie konto założyłem później niż zacząłem oglądać tvgry

22.03.2026 11:10
TheFourthBridge
185.1
1
odpowiedz
TheFourthBridge
37
Tenisowy

Dyszka Ci strzeli ani się obejrzysz ;)

25.03.2026 01:55
mrgiveman
186
1
odpowiedz
mrgiveman
125
Kadett

16 lat tutaj, więcej niż połowa życia :D Dzięki za przypomnienie

26.03.2026 05:51
187
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
rothon
46
Malleus Maleficarum

No tak, dziś stuknęło mi stażu 25 lat :) Kawał życia. Już nie piszę, ale czytam, czy też przeglądam dosyć często. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. I Starych i Nowych :)

28.03.2026 15:25
Matt
187.1
1
odpowiedz
Matt
282
I Am The Night

Czesc Rothon, kope lat.

31.03.2026 22:17
Fett
187.2
odpowiedz
Fett
259
Avatar

Pozdro dla kota!

27.03.2026 18:43
Mr.Kalgan
188
2
odpowiedz
Mr.Kalgan
228
Gold Dragon

Pozdrawiam serdecznie

31.03.2026 21:27
Sizalus
189
1
odpowiedz
Sizalus
208
Legend

Dzięki za życzenia!
Aż ciężko uwierzyć, że minęły już 24 lata. Internet był wtedy w zupełnie innym miejscu.
Mam dużo miłych wspomnień z tego forum. Swego czasu była to zdecydowanie najczęściej odwiedzana przeze mnie strona.

Wpadam tu jeszcze do czasu do czasu ale głównie czytam.

31.03.2026 22:24
190
1
odpowiedz
thanatos
75

Jeszcze mi konta nie skasowali ?
Z 10 lat mnie tu nie było.
ps. większość nicków sprzed 23-25 lat kojarzę co świadczy jak małe to było forum.

03.04.2026 13:40
dj_sasek
191
2
odpowiedz
dj_sasek
179
Freelancer

Ale mi teraz zaimponowałeś :)

03.04.2026 15:09
192
1
odpowiedz
doctore16
56
Ignacjusz

przezylem prawie 20 lat bez zadnego mejla z gola. po co ktos mnie z grobu wyciąga

post wyedytowany przez doctore16 2026-04-03 15:09:57
04.04.2026 21:30
PanSmok
193
1
odpowiedz
PanSmok
271
Legend

podziękował.

07.04.2026 09:05
Psycho_Mantis
194
2
odpowiedz
Psycho_Mantis
131

O matko :)
Być w TOP 200 czegoś :D

08.04.2026 00:06
195
1
odpowiedz
karolzzr
50
Arsenal Footbal Club

Creepy ??

08.04.2026 08:42
Owen
😂
196
1
odpowiedz
Owen
101
Tanator

odkopywacz_zwlok Dobry nick ;-) Faktycznie wieki całe mnie tu nie było

15.04.2026 18:33
Tzymische
197
2
odpowiedz
Tzymische
70
Generał

Omg - 24 lata - i nawet hasło ciągle działa ??????

16.04.2026 17:01
X-Cody
😁
198
2
odpowiedz
X-Cody
123
Ożywieńczyni

Ile ksywek kojarze! Już miałam tu nie zaglądać, bo wątek ucichł, ale ciekawość zbyt duża :D

18.04.2026 06:45
Tomal_P
199
2
odpowiedz
Tomal_P
103
Legend

O kurde... 20 lat temu zarejestrowałem się tutaj... Szmat czasu i oznaka że trochę lat już mam :)

18.04.2026 22:46
Bezi2598
😃
200
2
odpowiedz
1 odpowiedź
Bezi2598
166
Legend

Ale się ten wątek rozróśł :D

Nie spodziewałem się takiego efektu jak go zakładałem

18.04.2026 23:22
odkopywacz_zwlok
😁
200.1
odpowiedz
odkopywacz_zwlok
4
Centurion

No pomysł super. Ja jestem tylko kiepskim naśladowcą

post wyedytowany przez odkopywacz_zwlok 2026-04-19 00:30:55
25.04.2026 21:44
201
2
odpowiedz
elemeledudek
190
Senator

To i ja się odezwę.
Daaaawno się tu nie pokazywałem no ale jak wezwano i nie mogłem milczeć.

27.04.2026 19:09
X-Cody
202
3
odpowiedz
1 odpowiedź
X-Cody
123
Ożywieńczyni

Trzeba jakąś gre wymyslic, zeby watek nie umarł :D

28.04.2026 10:53
mohenjodaro
202.1
6
odpowiedz
mohenjodaro
133
Kodeina zamiast protein

Proponuje zeby to była gra w "udzielanie się też w innych wątkach na forum"

01.05.2026 16:21
MasheronRychu
203
1
odpowiedz
MasheronRychu
19
Konsul

dzieki za uswiadomienie mnie jaki juz jestem stary :P

04.05.2026 17:38
dj_sasek
204
3
odpowiedz
dj_sasek
179
Freelancer

O kurde, dzięki, nie wiedziałem, że już tyle lat minęło. Czuję się stary :P

04.05.2026 18:50
maly_17a
😱
205
2
odpowiedz
maly_17a
180
Senator

Ło Panie, dwadziescia lat tutaj jestem, zapomniałem o tym zacnym jubileuszu.

05.05.2026 09:45
matisf 
206
2
odpowiedz
1 odpowiedź
matisf 
89
Generał

"I'm Still Standing"

12.05.2026 20:04
Shifty.
206.1
odpowiedz
Shifty.
73
The North Pole

To może usiądź? W twoim wieku to już zalecane :D hahah, pozdrawiam ciepło!

08.05.2026 00:20
ryder  wieczny palacz
207
1
odpowiedz
ryder wieczny palacz
82
miszczupiszczu

Cholera jasna chociaż ktoś o mnie pamiętał ??

08.05.2026 00:30
matchaus
208
1
odpowiedz
1 odpowiedź
matchaus
174
sturmer

Ćwierć wieku? Kto by pomyślał xD
Pozdro dla Wszystkich Starych Bab i Dziadów! <3

post wyedytowany przez matchaus 2026-05-08 00:31:41
08.05.2026 19:54
Yaca Killer
👍
208.1
1
odpowiedz
Yaca Killer
288
russiaisaterroriststate

cześć mat!
u mnie jutro pęka 24
i wyobraź sobie, że to "przez Ciebie"

09.05.2026 14:30
Sathorn
209
2
odpowiedz
Sathorn
70
Pretorianin

25 lat.... ja pitole. No cóż, lata lecą :)

10.05.2026 09:06
Crod4312
210
2
odpowiedz
Crod4312
176
Legend

Ponad połowę życia na golu :D

11.05.2026 10:48
211
1
odpowiedz
Diplo
176
Senator

Dzień Dobry, żyję, dziękuję za życzenia. To już 25 lat? Masakra :D Przyznam, że na forum już nie bywam, kiedyś czytałem dużo.

12.05.2026 19:01
Shifty.
212
1
odpowiedz
5 odpowiedzi
Shifty.
73
The North Pole

19 lat, albo dłużej.. poczułem swoj wiek. :D Bardzo miło wspominam czas spędzony na rozmowach tutaj, a także online podczas setek godzin rozgrywek - TDU, BF2, Project Reality, ArmA, etc.

Szczególne pozdrowienia dla
Flyby
T_bone
matisf
qudlaty

Było Was więcej, wiecie kim jesteście ale sorry, bo nie pamiętam już wielu ksywek!

post wyedytowany przez Shifty. 2026-05-12 19:11:54
12.05.2026 19:16
T_bone
212.1
1
odpowiedz
T_bone
281
CMDR

GRYOnline.plNewsroom

Image

Pozdrawiamy :) -->

12.05.2026 19:19
Shifty.
212.2
1
odpowiedz
Shifty.
73
The North Pole

T_bone - kto z tamtej ekipy jeszcze gra? Pozdrów wszystkich :)

12.05.2026 19:23
T_bone
212.3
1
odpowiedz
T_bone
281
CMDR

GRYOnline.plNewsroom

Garbol, Tygrys, Kilroy (nie pamiętam czy z nim grałeś w sumie), czasami M2rine. Bardziej w trybie monitoringu co porabiamy na discordzie są Reavek i Volt.

12.05.2026 19:39
Shifty.
212.4
1
odpowiedz
Shifty.
73
The North Pole

Może na ArmA4 zrobię wielki comeback. :P Póki co pozostaje Hell Let Loose, Ready or Not i Reforger na PS5.

post wyedytowany przez Shifty. 2026-05-12 19:53:23
12.05.2026 20:37
Flyby
212.5
1
odpowiedz
Flyby
261
Outsider

Pamiętam Twoją ksywkę Shifty i to że wymienialiśmy sporo postów.. choć już nie pamiętam na jakie tematy :( Jednak czas wyżera bezlitośnie pamięć. Dziękuję za pozdrowienia i wzajemnie pozdrawiam.. Plącze mi się po głowie tekst przedwojennej piosenki:
" nie srebro, nie złoto, już wiem, chodzi o to by młodym być, więcej nic". Strasznie szybko ta hipotetyczna młodość zleciała.. ;)

13.05.2026 15:59
Slasher11
213
1
odpowiedz
Slasher11
208
Legend

Ojajebe nie dość że obchodzę już 20 urodziny to jeszcze z xircomem xd

17.05.2026 03:53
214
2
odpowiedz
1 odpowiedź
b212
138
Generał

Adminy, myślę że z okazji nawalenia 10000 postów i bycia w top 150 użytkowników mimo bana, który za kilka lat osiągnie pełnoletniość - moglibyście zrobić jakąś amnestię :)))

Pozdrawiam wszystkie znane mordki, ciągle semi-aktywny, bartek.

(trochę żałuję że tu przylazłem, mogłem nadal żyć w błogiej nieświadomości śmierci tygryska, jeśli ktoś ma namiary na grób to proszę wołać. Przy najbliższej okazji chętnie go odwiedzę, nigdy się z żadnym forumowiczem nie widziałem na żywo, ale spore grono mam na zawsze w pamięci i sercu. Mieliście mieliście niebagatelny wpływ na mój rozwój, moje życie a przede wszystkim absolutnie popieprzone poczucie humoru)

post wyedytowany przez b212 2026-05-17 03:56:13
03.06.2026 23:40
cenzura
214.1
odpowiedz
cenzura
63
Konsul

b212 "moglibyście zrobić jakąś amnestię" -- nie licz na to

18.05.2026 10:33
Septi
215
1
odpowiedz
Septi
157
Starszy Generał

100 lat dla wszystkich i dużo zdrówka. Pozdrawiam

20.05.2026 00:08
kubicBSK
216
2
odpowiedz
kubicBSK
80
Legend

Dzięki za odkopanie xd Moje konto jest już dorosłe, pozdrawiam Leniwa Karczmę.

22.05.2026 11:41
217
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Lookash
156
Legend

Tego się nie spodziewałem. Dzień dobry :)

28.05.2026 10:32
Megera_
217.1
1
odpowiedz
Megera_
162
Furia

Lookash omg!!! tęskniłam <3

11.06.2026 15:22
217.2
odpowiedz
Lookash
156
Legend

Megera_ Siema xD Jak życie?

24.05.2026 14:53
218
2
odpowiedz
1 odpowiedź
PELLAEON
66
Wielki Admirał

25 lat... dżizos, kiedy to było :D
Pozdrawiam!

29.05.2026 10:17
Lindil
218.1
1
odpowiedz
Lindil
264
Lumpenliberał

PELLAEON Teraz, to nie ma...:D

26.05.2026 00:16
219
2
odpowiedz
ZZar
35
Konsul

Pearl Jam - Alive
(still alive)

28.05.2026 10:14
pawell75
220
1
odpowiedz
pawell75
69
Centurion

ulala, jestem, jestem

02.06.2026 00:48
Mack5
221
1
odpowiedz
Mack5
106
The Forsaken One

No wow! Żyje, dzięki za to. Szmat czasu. \m/

02.06.2026 21:45
Genzo
222
1
odpowiedz
Genzo
82
Progressive

24 lata, Paaaanie kiedyś to byłooo

03.06.2026 08:37
Fulko de Lorche
223
1
odpowiedz
Fulko de Lorche
65
Gladiator

Hejka, dzięki za wywołanie!
Dobrze być przodownikiem, choć nie wiem czy się cieszyć czy płakać, że tyle lat minęło... Odkąd wymarli ostatni fani "Piwa i Orzeszków", rzeczywiście rzadko się tu pojawiam :)
Pozdrówka dla wszystkich!

03.06.2026 19:10
224
3
odpowiedz
5 odpowiedzi
Gosen
179
Generał

Tyle lat, a nawet nie wiedziałem, że jakieś forum jest 😅 Klasyczny ja, zawsze to samo, wszędzie - po latach odkrywa, że coś jest pod nosem.

03.06.2026 20:47
Racja
224.1
odpowiedz
Racja
14
Generał

Gosen Nie no jaja se robisz

04.06.2026 13:28
224.2
odpowiedz
Gosen
179
Generał

Racja Nie, a te powiadomienia to mam nadzieję, że w miarę nowość, bo wcześniej nie miałem o nich pojęcia, niedawno dopiero zwróciłem uwagę i tylko tak to znalazłem.

04.06.2026 14:13
Racja
224.3
odpowiedz
Racja
14
Generał

Gosen Ale przecież komentowałes materiały.

04.06.2026 18:51
224.4
odpowiedz
Gosen
179
Generał

Racja No tak, ale to pod artykułem, a nie wchodziłem przez forum.

07.06.2026 20:18
mohenjodaro
224.5
1
odpowiedz
mohenjodaro
133
Kodeina zamiast protein

Gosen czy mógłbyś teraz zacząć się udzielać również na forum?

03.06.2026 23:39
cenzura
225
1
odpowiedz
cenzura
63
Konsul

Może mnie kiedyś też wywołają... kiedyś... :P

04.06.2026 00:33
grzelulukas
226
1
odpowiedz
grzelulukas
64
Dżinn

hej

04.06.2026 10:49
227
1
odpowiedz
Telmah
86
Konsul

Dziękuję.
Nadal gram :)

05.06.2026 00:47
Iselor
228
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Iselor
49
Senator

Aż żałuję że mam nowe konto bo siedzę tu jakieś 22 lata albo lepiej. No trudno.

post wyedytowany przez Iselor 2026-06-05 00:47:45
07.06.2026 20:17
mohenjodaro
228.1
2
odpowiedz
mohenjodaro
133
Kodeina zamiast protein

Iselor dla subskrybentów Premium VIP powinna być jakaś opcja uwiarygodnienia się i możliwość wskazania pierwotnej daty rejestracji na forum, każda cywilizowana demokracja rehabilituje i wspiera po latach ofiary poprzedniego systemu :P cc Łosiu

09.06.2026 17:42
dafton.
228.2
odpowiedz
dafton.
34
Konsul

Iselor ja w sumie sie ciesze, ze z nowego konto pisze, bo wstyd czytac byloby te wypociny z poprzedniego xdd

05.06.2026 10:35
Verminus
😃
229
2
odpowiedz
1 odpowiedź
Verminus
206
Senator

Dostałem powiadomienie, melduje się.

05.06.2026 10:47
T_bone
229.1
odpowiedz
T_bone
281
CMDR

GRYOnline.plNewsroom

06.06.2026 00:14
Arturro1987
230
1
odpowiedz
Arturro1987
76
Konsul

17 lat. troche minelo i wciaz czlowiek gra w gry.

No i udalo mi sie nawet tutaj wygrac xboxa 360 ;-)

07.06.2026 11:51
biss
231
1
odpowiedz
biss
40
Centurion

Żyję jeszcze :D

07.06.2026 11:53
biss
😊
232
1
odpowiedz
1 odpowiedź
biss
40
Centurion

Że ktoś pamięta. 18 lat... kawał czasu. Aktulanie siedzę w Ghost of Tsushima.

08.06.2026 15:00
sirstuartstrange
232.1
odpowiedz
sirstuartstrange
6
Centurion

biss Witaj z powrotem! 18 lat na forum to niesamowity staż 🤯 Niech wiatr prowadzi Cię nie tylko przez piękną Cuszimę, ale i prosto do kolejnych dyskusji 🙃

13.06.2026 00:32
233
1
odpowiedz
reqqq
49
Centurion

14 lat, masakra ale ten czas leci...

13.06.2026 00:39
Coolabor
234
1
odpowiedz
Coolabor
152
dajta spokój! :)

Ktoś mnie wezwał do życia, tylko nie widzę kto. A w ogóle co to za życie teraz... 😜

13.06.2026 08:23
'ekto
👍
235
1
odpowiedz
'ekto
206
Generał

22 lata na forum i szczerze pisząc, to zawsze jest coś ciekawego do przeczytania.

18.06.2026 12:18
mohenjodaro
236
3
odpowiedz
2 odpowiedzi
mohenjodaro
133
Kodeina zamiast protein
Image

Wy odkopujecie internetowo, a ja ruszyłem w teren w poszukiwaniu ikon GOL-a. Dziś na tapecie Montera albo MonteraTheKing - wyrósł, dojrzał nam chłopak, złożył właśnie nowy komputer pod remake Gothica i obiecał powrót na forum.

#gruparatowaniaforum #crossoveryktorychsieniespodziewalismy

18.06.2026 14:06
dafton.
236.1
1
odpowiedz
dafton.
34
Konsul

mohenjodaro nie spodziewałem się, że kiedyś zatęsknimy za monterą

19.06.2026 12:32
sirstuartstrange
236.2
odpowiedz
sirstuartstrange
6
Centurion

mohenjodaro a kto to?

23.06.2026 13:52
vanBolko
😁
237
1
odpowiedz
vanBolko
69
Konsul

Jeśli to ma być noc dziadów to ja się nadaje doskonale.

26.06.2026 05:35
Rezor
238
1
odpowiedz
Rezor
147
NIN

:) że ja niby heh

26.06.2026 17:57
-Egon-
239
1
odpowiedz
-Egon-
80
Pretorianin

O kupę lat, na łowcach okazji się kiedyś siedziało i wspólne zakupy robiło :)

Forum Forum Rozmawiamy
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl