Czuję się zawiedziony. 24 rocznica mojej obecności na GOLu i żadnego przywołania. ;-)
Oooo a to jakaś Tajna Akcja ? Dzięki Wielkie , ja ciągle żyje :) Kupę czasu minęło , z wiekiem człowiek mądrzeje . Pozdrawiam. Jak coś to gram w Diablo Immortal - serwer Crodric.
Miejcie Dzisiaj Wspaniały Dzień.
W 90
Żyję i mam się dobrze, choć faktycznie tutaj już praktycznie nie zaglądam. Pamiętam jednak wiele osób, sam jestem w szoku ilu użytkowników z pierwszych setek pamiętam. Moje pierwsze lata na Golu wspominam jako najlepszy czas online w moim życiu:)
Ten co mnie z grobu odkopał :D Dzieki za zyczenia i bede zagladal czesciej bo nie wiedzialem na jakim mailu mialem tu konto zalozone a dostalem maila ze ktos mnie wspomnial hahaha
to tylko 5 lat, spodziewałem się więcej, ale w zasadzie konto założyłem później niż zacząłem oglądać tvgry
No tak, dziś stuknęło mi stażu 25 lat :) Kawał życia. Już nie piszę, ale czytam, czy też przeglądam dosyć często. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. I Starych i Nowych :)
Dzięki za życzenia!
Aż ciężko uwierzyć, że minęły już 24 lata. Internet był wtedy w zupełnie innym miejscu.
Mam dużo miłych wspomnień z tego forum. Swego czasu była to zdecydowanie najczęściej odwiedzana przeze mnie strona.
Wpadam tu jeszcze do czasu do czasu ale głównie czytam.
Jeszcze mi konta nie skasowali ?
Z 10 lat mnie tu nie było.
ps. większość nicków sprzed 23-25 lat kojarzę co świadczy jak małe to było forum.
przezylem prawie 20 lat bez zadnego mejla z gola. po co ktos mnie z grobu wyciąga
Ile ksywek kojarze! Już miałam tu nie zaglądać, bo wątek ucichł, ale ciekawość zbyt duża :D
O kurde... 20 lat temu zarejestrowałem się tutaj... Szmat czasu i oznaka że trochę lat już mam :)
Ale się ten wątek rozróśł :D
Nie spodziewałem się takiego efektu jak go zakładałem
To i ja się odezwę.
Daaaawno się tu nie pokazywałem no ale jak wezwano i nie mogłem milczeć.
Ćwierć wieku? Kto by pomyślał xD
Pozdro dla Wszystkich Starych Bab i Dziadów! <3
Dzień Dobry, żyję, dziękuję za życzenia. To już 25 lat? Masakra :D Przyznam, że na forum już nie bywam, kiedyś czytałem dużo.
19 lat, albo dłużej.. poczułem swoj wiek. :D Bardzo miło wspominam czas spędzony na rozmowach tutaj, a także online podczas setek godzin rozgrywek - TDU, BF2, Project Reality, ArmA, etc.
Szczególne pozdrowienia dla
matisf
qudlaty
Było Was więcej, wiecie kim jesteście ale sorry, bo nie pamiętam już wielu ksywek!
Garbol, Tygrys, Kilroy (nie pamiętam czy z nim grałeś w sumie), czasami M2rine. Bardziej w trybie monitoringu co porabiamy na discordzie są Reavek i Volt.
Może na ArmA4 zrobię wielki comeback. :P Póki co pozostaje Hell Let Loose, Ready or Not i Reforger na PS5.
Pamiętam Twoją ksywkę Shifty i to że wymienialiśmy sporo postów.. choć już nie pamiętam na jakie tematy :( Jednak czas wyżera bezlitośnie pamięć. Dziękuję za pozdrowienia i wzajemnie pozdrawiam.. Plącze mi się po głowie tekst przedwojennej piosenki:
" nie srebro, nie złoto, już wiem, chodzi o to by młodym być, więcej nic". Strasznie szybko ta hipotetyczna młodość zleciała.. ;)
Adminy, myślę że z okazji nawalenia 10000 postów i bycia w top 150 użytkowników mimo bana, który za kilka lat osiągnie pełnoletniość - moglibyście zrobić jakąś amnestię :)))
Pozdrawiam wszystkie znane mordki, ciągle semi-aktywny, bartek.
(trochę żałuję że tu przylazłem, mogłem nadal żyć w błogiej nieświadomości śmierci tygryska, jeśli ktoś ma namiary na grób to proszę wołać. Przy najbliższej okazji chętnie go odwiedzę, nigdy się z żadnym forumowiczem nie widziałem na żywo, ale spore grono mam na zawsze w pamięci i sercu. Mieliście mieliście niebagatelny wpływ na mój rozwój, moje życie a przede wszystkim absolutnie popieprzone poczucie humoru)
Hejka, dzięki za wywołanie!
Dobrze być przodownikiem, choć nie wiem czy się cieszyć czy płakać, że tyle lat minęło... Odkąd wymarli ostatni fani "Piwa i Orzeszków", rzeczywiście rzadko się tu pojawiam :)
Pozdrówka dla wszystkich!
Tyle lat, a nawet nie wiedziałem, że jakieś forum jest 😅 Klasyczny ja, zawsze to samo, wszędzie - po latach odkrywa, że coś jest pod nosem.
Aż żałuję że mam nowe konto bo siedzę tu jakieś 22 lata albo lepiej. No trudno.
17 lat. troche minelo i wciaz czlowiek gra w gry.
No i udalo mi sie nawet tutaj wygrac xboxa 360 ;-)
Ktoś mnie wezwał do życia, tylko nie widzę kto. A w ogóle co to za życie teraz... 😜
22 lata na forum i szczerze pisząc, to zawsze jest coś ciekawego do przeczytania.

Wy odkopujecie internetowo, a ja ruszyłem w teren w poszukiwaniu ikon GOL-a. Dziś na tapecie
#gruparatowaniaforum #crossoveryktorychsieniespodziewalismy