Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spore - poradnik do gry

Spore - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kreator budynków i pojazdów | Faza cywilizacji | Spore poradnik Spore

Kreator budynków i pojazdów

Budynki

Zanim postawisz budynki w swoim mieście, musisz zaprojektować ich wygląd. Kompletnie nie ma to znaczenia dla rozgrywki, tak więc możesz do woli fantazjować.

Tworzenie pojazdów jest zdecydowanie bardziej skomplikowane w porównaniu z budynkami - Kreator budynków i pojazdów | Faza cywilizacji | Spore - Spore - poradnik do gry

Pojazdy

Tworzenie pojazdów jest zdecydowanie bardziej skomplikowane w porównaniu z budynkami. Po pierwsze, musisz pamiętać, że każdy typ miasta (wojskowe, religijne, gospodarcze) ma własne typy wehikułów. Nie zmienia to jednak faktu, że ich konstrukcja w każdym przypadku odbywa się tak samo.

Wygląd wehikułu sam w sobie nie ma zbyt dużego znaczenia, ale wiedz, że każdy pojazd cechuje się trzema współczynnikami, które kształtujesz poprzez montowanie niektórych elementów - Kreator budynków i pojazdów | Faza cywilizacji | Spore - Spore - poradnik do gry

Wygląd wehikułu sam w sobie nie ma zbyt dużego znaczenia, ale wiedz, że każdy pojazd cechuje się trzema współczynnikami, które kształtujesz poprzez montowanie niektórych elementów.

Idąc od góry, są to - Kreator budynków i pojazdów | Faza cywilizacji | Spore - Spore - poradnik do gry

Idąc od góry, są to:

Wytrzymałość - czyli, ile trafień zniesie pojazd nim eksploduje.

Siła bojowa/moc religijna/potęga gospodarcza - wyznacza skuteczność wykonywania zadań, do których pojazd jest przeznaczony.

Szybkość - szybkość pojazdu :)

Dodając koła, działa, wirniki, dopalacze i dodatki do kadłuba, kształtujesz te współczynniki. Jak widać, występuje tu rozkład procentowy, tak więc np. zwiększenie siły ognia zawsze odbywa się kosztem szybkości i wytrzymałości. Pojazd można nieustannie modyfikować i dostosowywać do własnych potrzeb.

Po zmodyfikowaniu pojazdu zmiany zostaną wprowadzone we wszystkich wyprodukowanych dotychczas wehikułach.

Nowe elementy do kreatora pojazdów zdobywa się poprzez podbijanie miast.