Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spore - poradnik do gry

Spore - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kreowanie plemienia | Faza plemienia | Spore poradnik Spore

Kreowanie plemienia

W tym etapie nie modyfikujemy już stwora, a jego ubiór. Na samym początku zabawy można tę kwestię totalnie zignorować, ale później może okazać się dość przydatna.

Większość elementów ubioru daje premię do walki, wytrzymałości, towarzyskości, szybkości i zbieractwa. Przejrzyj sobie statystyki poszczególnych przedmiotów i załóż swojemu plemieniu te, które dają najwięcej.

Jedną z ważniejszych cech jest walka, tak że koniecznie rozejrzyj się za odpowiednim wyposażeniem usprawniającym wartość bojową Twoich stworów - Kreowanie plemienia | Faza plemienia | Spore - Spore - poradnik do gry

Jedną z ważniejszych cech jest walka, tak że koniecznie rozejrzyj się za odpowiednim wyposażeniem usprawniającym wartość bojową Twoich stworów. Jeśli zauważysz, że Twoi podopieczni szybko padają w walce, popraw ich wytrzymałość. Do polowania na stwory epickie niezbędna będzie szybkość, a jeśli chcesz czerpać glorię, chwałę i żywność z paktów międzyplemiennych, zadbaj o wysoki poziom towarzyskości.

Staraj się też tak dobierać wyposażenie, by zmieścić się w budżecie punktowym. Nie jest to akurat wielki problem.

Aktualne statystyki są zawsze wyświetlane po prawej stronie ekranu.

Nowe elementy do kreatora można dodawać poprzez podbijanie innych wiosek lub zaprzyjaźnianie się z nimi - Kreowanie plemienia | Faza plemienia | Spore - Spore - poradnik do gry

Nowe elementy do kreatora można dodawać poprzez podbijanie innych wiosek lub zaprzyjaźnianie się z nimi.