Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spore - poradnik do gry

Spore - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misje | Faza kosmosu | Spore poradnik Spore

Misje

Misje są całkiem niezłym źródłem zarobku i sposobem na doprowadzenie rozgrywki do szczęśliwego końca. Możesz je otrzymać od kolonii, władz planety macierzystej, sojuszników i imperiów nastawionych do Ciebie obojętnie.

Mają one bardzo różny charakter i bardzo często są ograniczone limitem czasowym. Polegają albo na przywiezieniu jednego lub kilku unikatowych przedmiotów z obcych globów, albo na podbiciu wrogiej kolonii, albo na porwaniu mieszkańca/roślinności/stworów z innej planety, albo - i z tymi będziesz stykać się najczęściej - na wyeliminowaniu kilku zwierząt zarażonych groźną chorobą.

Cała trudność tych ostatnich misji polega na tym, że trzeba najpierw znaleźć owe zwierzaki. Pomoże Ci w tym pokładowy radar, którego sygnał (widoczny w postaci białych kręgów) będzie prowadził Cię do najbliższych zarażonych istot. Chore osobniki zostawiają za sobą żółty dymek - po tym odróżnisz je od zdrowych stworów. Eliminuj je laserem, starając się przy tym nie zabić zbyt wielu zdrowych osobników.

Bardzo często będzie dziać się tak, że Twoja własna kolonia poprosi Cię o wybicie chorych stworzeń na jej planecie w celu zachowania równowagi w ekosystemie - Misje | Faza kosmosu | Spore - Spore - poradnik do gry

Bardzo często będzie dziać się tak, że Twoja własna kolonia poprosi Cię o wybicie chorych stworzeń na jej planecie w celu zachowania równowagi w ekosystemie. Nie dostaniesz za to żadnych pieniędzy, ale przynajmniej utrzymasz stan globu w nienagannym stanie.