Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spore - poradnik do gry

Spore - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wytrzymałość i energia statku | Faza kosmosu | Spore poradnik Spore

Wytrzymałość i energia statku

Twój statek kosmiczny nie jest niezniszczalny, jego wytrzymałość prezentuje zielony pasek wyświetlany w prawym dolnym rogu ekranu.

Posiada też coś takiego jak energia. Energia potrzebna jest do podróżowania między układami słonecznymi i do używania niektórych elementów wyposażenia, np. laserów.

Bacznie obserwuj te paski przez cały czas - Wytrzymałość i energia statku | Faza kosmosu | Spore - Spore - poradnik do gry

Bacznie obserwuj te paski przez cały czas. Energia na samym początku fazy zużywa się błyskawicznie. Wytrzymałość liczy się praktycznie tylko podczas ataków i obrony. Gdy tylko zauważysz, że któraś z tych mocy powoli się kończy, natychmiast leć do jednej ze swoich kolonii, planety macierzystej lub innych (z wyjątkiem wrogich) cywilizacji.

Gdy zawitasz w jedno z takich miejsc, możliwe stanie się podładowanie i naprawienie statku.

Cywilizacje nastawione do Ciebie obojętnie słoną liczą sobie za takie usługi - Wytrzymałość i energia statku | Faza kosmosu | Spore - Spore - poradnik do gry

Cywilizacje nastawione do Ciebie obojętnie słoną liczą sobie za takie usługi. Sprzymierzeńcy i kolonie wykonują to za niewielką opłatą, a planeta macierzysta za darmo.

Liczbę punktów wytrzymałości i zapasy energii można zwiększać poprzez kupowanie usprawnień do statku. Nie wszystkie są jednak dostępne od samego początku - można je odblokować poprzez zwykłe prowadzenie rozgrywki.