Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spore - poradnik do gry

Spore - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kreowanie istoty | Faza stwora | Spore poradnik Spore

Kreowanie istoty

W tej fazie masz trochę większe pole do popisu, aczkolwiek nadal warto trzymać się pewnych ogólnych wytycznych.

Jeśli chcesz opierać swoje życie na wchodzeniu w sojusze z innymi gatunkami, zainwestuj punkty w odnóża oferujące lepszą jakość tańca, ładniejsze chwytaki itd.

Drapieżnik powinien natomiast posiadać jak najwięcej organów służących do ataku - spluwaczki, kły, kolce, itd. Przydałyby się też wszystkie te części ciała, które dają premię do zdrowia.

Pamiętaj też o kilku niezbędnych szczegółach - rękach (niezbędne w kolejnej fazie) i wyprostowanej sylwetce (ułatwia roślinożercom jedzenie roślin z drzew) - Kreowanie istoty | Faza stwora | Spore - Spore - poradnik do gry

Pamiętaj też o kilku niezbędnych szczegółach - rękach (niezbędne w kolejnej fazie) i wyprostowanej sylwetce (ułatwia roślinożercom jedzenie roślin z drzew).

Możesz także zainwestować w dodatki, takie jak skrzydła czy nogi pozwalające na wysokie skoki. Są to jednak tylko i wyłącznie opcjonalne elementy i nie mają zbyt dużego wpływu na przebieg rozgrywki.

Do kreatora możesz wejść tylko podczas pobytu w gnieździe Twojego gatunku. Musisz użyć zewu godowego, a następnie podejść do osobnika, który odpowiada na Twoje wezwanie.

Przypominam także, że ta faza jest ostatnią, w której kreujesz stwora. Jego wygląd pod koniec tej fazy będzie nie do zmienienia w kolejnych etapach rozgrywki!