Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spore - poradnik do gry

Spore - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Różne typy pożywienia | Faza stwora | Spore poradnik Spore

Różne typy pożywienia

Każdy organizm musi się jakoś odżywiać, także Twoje stwory. Sposoby odżywiania są różne i zależą głównie od tego, jakie otwory gębowe posiada Twój podopieczny.

Roślinożerca

Roślinożerca ma dość łatwe zadanie. Chodzenie po krzakach i jedzenie owoców nie jest zbyt wielkim problemem, bowiem w zdecydowanej większości przypadków pożywienia starcza dla wszystkich, nawet dla innych gatunków.

Problem pojawia się wtedy, gdy owoce rosną na wysokich drzewach. Wtedy albo trzeba poszukać krzewów, albo w kreatorze wyprostować sylwetkę stwora i wyposażyć go w ręce/kleszcze, dzięki którym zerwie sobie owoce z drzew.

Stwory lubujące się w mięsie mają nieco trudniejsze życie niż roślinożercy - Różne typy pożywienia | Faza stwora | Spore - Spore - poradnik do gry

Mięsożerca

Stwory lubujące się w mięsie mają nieco trudniejsze życie niż roślinożercy. Przede wszystkim ich głównym źródłem pożywienia są polowania. Niezależnie od liczby osobników w Twoim stadzie, ZAWSZE szukaj sobie na obiad stworów ze słabszych gatunków. Zwykłe, brutalne prawo dżungli - najsłabszy osobnik ginie w tempie ekspresowym.

Różne gatunki różnie się zachowują. Jeśli od samego początku są zdenerwowane, możesz mieć pewność, że na akt wrogości odpowiedzą tak samo. Jeżeli jednak natrafisz na pokojowo nastawionych osobników, po zaatakowaniu pierwszego reszta zacznie uciekać lub będzie przyglądać się urządzanej przez Ciebie masakrze.

Przy odrobinie szczęścia możesz też znaleźć padlinę. Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta.

Jak nietrudno się domyślić, wszystkożercy żywią się na oba sposoby przedstawione powyżej - Różne typy pożywienia | Faza stwora | Spore - Spore - poradnik do gry

Wszystkożerca

Jak nietrudno się domyślić, wszystkożercy żywią się na oba sposoby przedstawione powyżej. Do Ciebie należy decyzja, jaki typ jedzenia będzie preferować Twój stworek.