Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom III - poradnik do gry

Doom III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis] Recycling - Sector 2 | Doom III poradnik Doom III

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2019

Eksplorację nowej sali rozpocznij od wizyty w oszklonym pomieszczeniu po prawej stronie. Weź PDA (Jeffery Moen) i skorzystaj z terminalu uruchamiającego maszynerię (#125). Kiedy Malcolm Betruger zakończy swój monolog, wyjdź przez rozbite okno i załatw przeciwników. Na górę dostaniesz się wchodząc na jeden z tłoków (#126) i skacząc na umieszczony pod sufitem mostek.

1 - [Opis] Recycling - Sector 2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
2 - [Opis] Recycling - Sector 2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
3 - [Opis] Recycling - Sector 2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
U góry znajdziesz dwie pary drzwi, mniejsze - zamknięte i większe - otwarte - [Opis] Recycling - Sector 2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry

U góry znajdziesz dwie pary drzwi, mniejsze - zamknięte i większe - otwarte. Jeśli przekroczysz próg tych drugich, zewsząd pojawią się Impy. Po ich eksterminacji będziesz mógł otworzyć mniejsze drzwi - znajduje się tam schowek a w nim rakiety do wyrzutni i apteczka. Idź przed siebie. Po krótkiej wędrówce dotrzesz do włazu zwiastującego koniec etapu, który aktualnie jest zamknięty (#127). W tym samym pomieszczeniu znajduje się również szafka zablokowana kodem. Jako, że w chwili obecnej nie posiadasz tego ostatniego, nie pozostaje Ci nic innego, jak udać się w dalszą drogę.

Hazard Door Sealed

Błąkając się po pomieszczeniach stacji, trafisz do małego składu (#128). W środku znajduje się duża ilość przedmiotów a także drzwi, które zaprowadzą Cię do panelu filtrującego powietrze (#129). Uruchom go, zabij potwory i wracaj do składu. Idź przed siebie i skręć w korytarz, skąd wyjdzie Revenant. Na jego końcu znajdują się drzwi do pomieszczenia (#130), które przed chwilą oczyściłeś z trujących gazów.

4 - [Opis] Recycling - Sector 2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
5 - [Opis] Recycling - Sector 2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
6 - [Opis] Recycling - Sector 2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
Podążaj jedyną dostępną drogą, oczyszczając kolejne pomieszczenia z diabelskiego pomiotu (po raz pierwszy zostaniesz zaatakowany przez Cheruby) - [Opis] Recycling - Sector 2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry

Podążaj jedyną dostępną drogą, oczyszczając kolejne pomieszczenia z diabelskiego pomiotu (po raz pierwszy zostaniesz zaatakowany przez Cheruby). Po zjechaniu windą na dół i krótkim spacerze w ciasnych korytarzach, dotrzesz do olbrzymiej sali, gdzie będziesz musiał stawić czoła kilku Mancubusom. Gdy się z nimi uporasz, znajdź platformę (#131), która zaprowadzi Cię do kolejnej windy. Jedź na górę.

Pomieszczenie, w którym właśnie się znalazłeś, spowite jest gęstą chmurą trującego gazu. Aby się go pozbyć i tym samym przestać tracić cenną energię, będziesz musiał uruchomić wentylację za pomocą trzech rozlokowanych w pobliżu paneli (#132). Kiedy wokół będzie już czysto, załatw potwory i ruszaj w dalszą drogę. Zabierz PDA należący do Scotta Johnsona i przejdź przez drzwi - znajdziesz się tuż obok włazu do kolejki (#127). Zanim ostatecznie opuścisz ten etap, spenetruj jeszcze szafkę, wklepując kod (483) znaleziony w zdobytym przed chwilą PDA.