Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom III - poradnik do gry

Doom III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis] Monorail Skybridge, Recycling - Sector 1 cz.2 | Doom III poradnik Doom III

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2019

Broken Pump

W końcu trafisz do dużego pomieszczenia, którego podłoga zalana jest toksyczną substancją. Twoim nowym zadaniem jest zlokalizowanie zepsutej pompy i pozbycie się niebezpiecznej cieczy. Przeskocz na znajdującą się obok platformę (#117) i wejdź do kolejnego korytarza. Posuwaj się cały czas do przodu, aż dojdziesz do komputerowego terminalu (#118). Podnieś PDA należący do Nicka Sadowayja, dysk Video (Maintenance Safety Video) i skorzystaj z panelu, który obniży drabinę prowadzącą na wyższy poziom.

1 - [Opis] Monorail Skybridge, Recycling - Sector 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
2 - [Opis] Monorail Skybridge, Recycling - Sector 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
3 - [Opis] Monorail Skybridge, Recycling - Sector 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
Na końcu korytarza wyjrzyj przez okno - [Opis] Monorail Skybridge, Recycling - Sector 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry

Na końcu korytarza wyjrzyj przez okno. Zobaczysz rurę (#119), po której przedostaniesz się na drugą stronę sali (w trakcie przeprawy uważaj na wystrzeliwane przez Cacodemony pociski - mogą zrzucić Cię na dół). Skorzystaj z panelu (#120), który wyłączy zepsutą pompę i wracaj do komnaty z rozlanym na podłodze kwasem (#117). Skocz na dół i znajdź wejście do dalszej części kompleksu. W następnym pomieszczeniu, zaraz po przekroczeniu drzwi obróć się w prawo. W zaciemnionej niszy leży Chain Gun oraz trochę amunicji. Skorzystaj ze zlokalizowanej w tej samej komnacie drabiny i ruszaj w dalszą drogę.

4 - [Opis] Monorail Skybridge, Recycling - Sector 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
5 - [Opis] Monorail Skybridge, Recycling - Sector 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
6 - [Opis] Monorail Skybridge, Recycling - Sector 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
Po przedarciu się przez jaskinię, dotrzesz do kolejnej sali, w której podłoga zalana jest kwasem (#121) - [Opis] Monorail Skybridge, Recycling - Sector 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry

Po przedarciu się przez jaskinię, dotrzesz do kolejnej sali, w której podłoga zalana jest kwasem (#121). Na drugą stronę przedostaniesz się po wystających płytach. W kolejnym pomieszczeniu znajdziesz PDA (#122 - Anthony Garza) a kawałek dalej wyrzutnię rakiet. Po dotarciu do komory powietrznej, trafisz na powierzchnię planety. W pierwszej kolejności pozbądź się Revenanta, który z góry będzie strzelał do Ciebie rakietami (#123). Idź przed siebie i poczekaj, aż drugi kościotrup wyjdzie z wnętrza otwartego pomieszczenia. Załatw go strzelając w beczki, wejdź do okupowanej przez niego komnaty i skacząc po skrzyniach (#124), dostań się na górę. Krótka wędrówka pomostem połączona z równoczesną eksterminacją Cacodemonów, doprowadzi Cię do następnej komory, wieńczącej zmagania na tym etapie.