Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom III - poradnik do gry

Doom III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis] Monorail Skybridge, Recycling - Sector 1 cz.1 | Doom III poradnik Doom III

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2019

Nieznana siła dokona częściowej destrukcji bazy a Ty znajdziesz się na powierzchni planety. Pokonaj Cacodemony i zlokalizuj komorę powietrzną (#113), która przeniesie Cię do kolejnego budynku (możesz wcześniej pozwiedzać okolicę w poszukiwaniu przedmiotów, ale pamiętaj o uzupełnianiu tlenu).

Po krótkiej wędrówce dotrzesz do ogromnej sali, gdzie po raz pierwszy będziesz musiał zmierzyć się z Revenantem. Kościotrupy wyposażone w wyrzutnie rakiet będą odtąd mocnym punktem w szeregach piekielnej armii, stanowiąc zagrożenie, którego nie możesz zlekceważyć. Spójrz w górę i wejdź po pochyłej platformie (#114) na umieszczoną pod sufitem półkę. Znajduje się tam małe pomieszczenie, gdzie na półkach leży duża ilość broni oraz amunicji (m.in. Chain Gun i Plasma Gun).

1 - [Opis] Monorail Skybridge, Recycling - Sector 1 cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
2 - [Opis] Monorail Skybridge, Recycling - Sector 1 cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
3 - [Opis] Monorail Skybridge, Recycling - Sector 1 cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
W miejscu gdzie przebywał drugi Revenant, znajdują się drzwi do dalszej części kompleksu - [Opis] Monorail Skybridge, Recycling - Sector 1 cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry

W miejscu gdzie przebywał drugi Revenant, znajdują się drzwi do dalszej części kompleksu. Idź przed siebie, aż trafisz do pomieszczenia z dwoma windami (#115). Zjedź na dół i ruszaj przed siebie, eksterminując napotkane stwory. W sali z pompami, po wejściu na górę można przeskoczyć barierkę i pozbierać przedmioty umieszczone na jednej z rur (#116).