Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom III - poradnik do gry

Doom III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis] Communications cz.1 | Doom III poradnik Doom III

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2019

Main Communications Room

Zmagania zaczynasz w garażu. Poczekaj, aż pojawi się Cacodemon i znajdź pierwszą skrytkę (można się do niej dostać zarówno wchodząc do dziury w podłodze jak i małego tunelu z prawej strony - #101). W środku znajdziesz zbroję, amunicję do Plasma Gun i apteczkę. Skieruj się do windy i udaj się na trzeci poziom. Zaraz po wejściu do nowego pomieszczenia, zostaniesz zaatakowany przez opętanego strażnika, który będzie do Ciebie szył z karabinu maszynowego przez niewielkie okno. Aby się do niego dostać, musisz zlokalizować i wcisnąć przycisk otwierający przejście, który znajduje się tuż obok drzwi windy (#102).

1 - [Opis] Communications cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
2 - [Opis] Communications cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
3 - [Opis] Communications cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
Idź przed siebie - [Opis] Communications cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry

Idź przed siebie. Po dotarciu do dużej sali, znajdź panel (#103) i odblokuj za jego pomocą drzwi do sekcji Communications. Podążaj naprzód, aż dotrzesz do głównej sali łączności (jej większa część stoi w płomieniach). Znajdź PDA (#104) należący do Seamusa Blake'a i opuść pomieszczenie.

Wejdź po schodach i kliknij na panelu koło zamkniętych drzwi. Po krótkiej wędrówce dotrzesz do windy, która zawiezie Cię na wyższym poziom. Idź przed siebie, aż dotrzesz do pomieszczenia z trzema rurami (#105). Na wprost nich znajduje się ledwo widoczny na pierwszy rzut oka panel, który otwiera kanał wentylacyjny po prawej. W środku znajdziesz apteczkę oraz dużą ilość małych Armorów.

4 - [Opis] Communications cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
5 - [Opis] Communications cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry