Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom III - poradnik do gry

Doom III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis] Hell cz.2 | Doom III poradnik Doom III

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2019

Posuwaj się cały czas do przodu, uważnie lustrując okolicę. Bardzo łatwo jest bowiem minąć karabin plazmowy, który ukryty jest przy ścieżce prowadzącej do góry (#185). Podobna sytuacja nastąpi chwilę później, kiedy zobaczysz po raz pierwszy amunicję do BFG 9000. Przyglądnij się dobrze skałom a bez trudu odnajdziesz przejście, prowadzące do tej najbardziej destrukcyjnej broni (#186). Z racji tego, że "odkurzacz" zdecydowanie ułatwi Ci życie na końcu Piekła, lepiej pokusić się o jego wzięcie.

1 - [Opis] Hell cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
2 - [Opis] Hell cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
3 - [Opis] Hell cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
Podczas dalszej wędrówki, urozmaiconej pojedynkami z Mancubusami oraz Cherubami, dotrzesz do kolejnego portalu (#187) - [Opis] Hell cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry

Podczas dalszej wędrówki, urozmaiconej pojedynkami z Mancubusami oraz Cherubami, dotrzesz do kolejnego portalu (#187). Pozbieraj wszystkie widoczne bronie, uzupełnij zdrowie a także obejdź dookoła sam portal - znajdziesz niszę, gdzie ukryto amunicję do BFG 9000. Gdy będziesz przygotowany na ostateczną rozgrywkę z Guardianem, wejdź w strzelisty promień.

 

Guardian

Zniszczenie tego demona (#188) jest konieczne, aby otrzymać Soul Cube, starożytny artefakt stworzony do walki z piekielną hordą. Zacznijmy od tego, że tradycyjna wymiana ognia z Guardianem nie zdaje żadnego egzaminu. Należy zwrócić uwagę, że bestia jest ślepa a do poszukiwania celu wysyła latających towarzyszy. Procedura jest bardzo prosta. Wycofujesz się na bezpieczną odległość, strzelasz w kierunku demona z BFG 9000 i czekasz, aż wszystkie Seekery zostaną zniszczone. W tym samym momencie, potwór stanie w miejscu i zacznie generować nowych towarzyszy - o czym zresztą poinformuję Cię ogromna kula energii, która się nad nim pojawi. Tutaj właśnie leży klucz do pokonania Guardiana. Gdy demon będzie tworzył latające latarki, Ty strzelaj z rakietnicy prosto w kulę. Po kilku takich trafieniach, potwór padnie a Ty będziesz mógł wziąć Soul Cube. Oczywiście, jeśli nie uda Ci się szybko powalić bestii, całą procedurę powtórz od początku.

Po zdobyciu Soul Cube zostaniesz teleportowany na początek etapu. Podejdź do rozbitej maszyny i skorzystaj z panelu, aby raz na zawsze opuścić Piekło.