Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom III - poradnik do gry

Doom III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis] Caverns - Area 1 cz.2 | Doom III poradnik Doom III

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2019

Security Access

Na razie wybierz drzwi po prawej i już na zewnątrz skorzystaj z kolejnej drabiny (#221). Jeśli chcesz, możesz przeskoczyć barierki i spaść nieco niżej. W cieniu ukryty jest karabin plazmowy oraz niewielka ilość amunicji. Bez względu na to co postanowisz, musisz dostać się na samą górę i przejść przez drzwi. W środku, dla odmiany będziesz schodzić na dół. Gdy ilość dostępnych drabin spadnie do zera, spójrz w dół. W ogromnym zbiorniku, w którym właśnie gościsz, wysuwają się co chwilę ze ścian cztery platformy (#222). Skocz na pierwszą z nich i oczekując dokładnie moment, kiedy pojawi się następna, spadaj w dół.

1 - [Opis] Caverns - Area 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
2 - [Opis] Caverns - Area 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
3 - [Opis] Caverns - Area 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
Na końcu drogi czeka Cię kolejne zejście po drabinie - [Opis] Caverns - Area 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry

Na końcu drogi czeka Cię kolejne zejście po drabinie. Skocz pomiędzy rury w okolice przedmiotów i schyl się. Po drugiej stronie pomieszczenia zobaczysz skulonego naukowca (#223). Poczekaj, aż wygłosi swój monolog, po czym zabierz leżącą na stole kartę. Zastanawiasz się jak wrócić na górę? Nic prostszego - wystarczy skorzystać z panelu, aby wysunęła się bardzo długa drabina. Skieruj się do pomieszczenia z zamkniętymi drzwiami. W środku znajdziesz leżące na stole PDA (#224), którego właścicielem był niegdyś Robert Cody.

Skorzystaj z kolejnych drzwi i po wyjściu na zewnątrz obróć się w lewo. W cieniu ukryta jest kolejna drabina, która zaprowadzi Cię na dach. Pochodź chwilę przy ścianie. W końcu otworzy się mała nisza (#225), gdzie ukryto kilka użytecznych przedmiotów. Zejdź na dół i ruszaj jedyną dostępną drogą. Uważając miejscami na odrywającą się podłogę, dotrzesz do olbrzymiej sali, której centralną część zajmuje dźwig (#226).

4 - [Opis] Caverns - Area 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
5 - [Opis] Caverns - Area 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
6 - [Opis] Caverns - Area 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
Wyjdź na górę, skorzystaj z panelu, który obróci dźwig o 90 stopni i wdrap się na dach - [Opis] Caverns - Area 1 cz.2 | Doom III - Doom III - poradnik do gry

Wyjdź na górę, skorzystaj z panelu, który obróci dźwig o 90 stopni i wdrap się na dach. Stamtąd wejdź na ramię podnośnika (#227) i ostrożnie skocz na wiszące płyty. Stąd wystarczy oddać precyzyjnego susła na najwyżej położone zbiornik i voila, jesteś po drugiej stronie. Idź przed siebie jedyną dostępną drogą, eksterminując wszystkie potwory.

Po dotarciu do włazu i próby jego otwarcia (#228), rozpęta się prawdziwe piekło (lepiej nie eksperymentować i walić z najmocniejszych środków zagłady). Gdy wrogowie będą już tylko wspomnieniem, przywołaj windę za pomocą panelu i wycofaj się do tyłu. Wraz z kabiną pojawi się bowiem Hell-Knight, który przy niewielkiej ilości miejsca może okazać się trudnym przeciwnikiem. Po walce, zjedź na dół i odnajdź drogę pomiędzy beczkami i skrzyniami. Idź cały czas przed siebie aż do momentu, w którym zobaczysz kolejną windę. Tutaj wystarczy wejść do środka i kliknąć na panelu, aby ostatecznie opuścić pierwszy poziom jaskiń.