Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom III - poradnik do gry

Doom III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis] Central Server Banks | Doom III poradnik Doom III

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2019

Po otworzeniu włazu skieruj się do końca korytarza i idź w którąkolwiek stronę. Pojawi się dużą ilość najróżniejszych potworów, wliczając w to Revenantów, Impów, Trite'ów, Arch-Vile'ów i Commando Zombie. Gdy uporasz się z przeciwnikami, skieruj się do jedynych, aktywnych drzwi (#203).

1 - [Opis] Central Server Banks | Doom III - Doom III - poradnik do gry
Ciasny korytarz doprowadzi Cię do olbrzymiej sali, wypełnionej na dnie lawą - [Opis] Central Server Banks | Doom III - Doom III - poradnik do gry

Ciasny korytarz doprowadzi Cię do olbrzymiej sali, wypełnionej na dnie lawą. Jedynym sposobem na poruszanie się, jest przywołanie mostu, co też niezwłocznie uczyń. Idąc po platformie będziesz musiał uporać się z kilkoma Cacodemonami, uważaj aby nie zepchnęły Cię w przepaść.

Security Bridge

Most można skierować do czterech pomieszczeń. Twoim celem jest "Central Processing", ale na razie nie posiadasz autoryzacji dostępu. Kliknij więc na "Server Bank" i poczekaj cierpliwie, aż platforma zajmie nową pozycję.

Idź cały czas przed siebie, eksterminując napotkanych przeciwników. Na samym dole znajdziesz PDA należący do Steve'a Tooloose'a. Wróć się na górę, do mostu. Po drodze możesz spróbować jeszcze wykonać skok po amunicję, ale trzeba wcześniej rozbić szybę i dokładnie przymierzyć (pamiętaj że upadek z dużej wysokości zabiera część energii). Dotarłszy do platformy, skieruj ją do magazynu ("Storage"). Tam również droga nie należy do specjalnie skomplikowanych, a jej zwieńczeniem jest zbrojownia, gdzie będziesz mógł zabrać karabin plazmowy i ogromną ilość amunicji.

Będąc gotowym do boju, skieruj się na most i wciśnij ostatni przycisk ("Central Processing"). Po wejściu do nowego korytarza, znajdziesz dysk Video (BFG 9000 Briefing) oraz kolejną porcję amunicji. Za następnymi drzwiami znajduję się sala, gdzie rozpoczniesz pojedynek z sierżantem Kellym, obecnie mutantem noszącym imię Sabaoth.

2 - [Opis] Central Server Banks | Doom III - Doom III - poradnik do gry
Nie ma alternatywnych sposobów na zlikwidowanie Sabaotha, po prostu trzeba w niego walić aż do skutku - [Opis] Central Server Banks | Doom III - Doom III - poradnik do gry

Sabaoth

Nie ma alternatywnych sposobów na zlikwidowanie Sabaotha, po prostu trzeba w niego walić aż do skutku. Twój przeciwnik będzie próbował zniszczyć Cię za pomocą BFG 9000. Pamiętając lekcję z zapisów Video, koncentruj się nad strzelaniem w kulkę energii. Jeśli uda Ci się szybko zniszczyć znajdujący się w niej mikroprocesor, zielony promień wybuchnie zadając przyzwoite obrażenia Sabaothowi. Trzeba też mieć na uwadze, że Twój wróg może uszkodzić znajdujące się w sali kolumny. Lepiej nie stać w ich pobliżu. Bardzo dobrą i skuteczną metodą walki jest wykorzystanie Soul Cube (warunek: musi być naładowany) - dzięki temu Sabaoth już na wstępie zostanie pozbawiony dużej ilości energii. Dołożenie kilku rakiet lub atak za pomocą karabinu plazmowego przypieczętuje zwycięstwo.

Gdy Sabaoth padnie trupem (#205), będziesz mógł wziąć BFG 9000 i udać się do jego kryjówki. Znajdziesz tam mały tunel wentylacyjny (#206), który doprowadzi Cię do pomieszczenia z windą. Jej uruchomienie zakończy wizytę na tym poziomie.