Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom III - poradnik do gry

Doom III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis] Alpha Labs - Sector 1 cz.1 | Doom III poradnik Doom III

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2019

Alpha Access Elevator

Po otwarciu drzwi znajdziesz się w dużym i ciemnym pomieszczeniu. Pozbądź się wszystkich zombie i skorzystaj z terminalu, znajdującego się w centralnej części komnaty (#31). Idź przed siebie, aż napotkasz salę z olbrzymim urządzeniem, strzelającym niebieskim promieniem (#32). Z racji tego, że dalsza droga będzie zablokowana, przedostań się w pobliże maszynerii i przejdź na drugą stronę.

1 - [Opis] Alpha Labs - Sector 1 cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
2 - [Opis] Alpha Labs - Sector 1 cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
3 - [Opis] Alpha Labs - Sector 1 cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
Znajdziesz tutaj schody prowadzące do pokoju kontrolnego, oraz stojącą pod ścianą szafkę zamykaną kodem (#33) - [Opis] Alpha Labs - Sector 1 cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry

Znajdziesz tutaj schody prowadzące do pokoju kontrolnego, oraz stojącą pod ścianą szafkę zamykaną kodem (#33). Wejdź do pomieszczenia, podnieś dysk Video (Elemental Phase Deconstructor) i PDA należący do Kyle'a Bergera. Po odsłuchaniu wiadomości audio uzyskasz kod (752), który pozwoli Ci zebrać ukryte w szafce dobrodziejstwa. Wróć się do pomieszczenia i skorzystaj z leżących naprzeciwko drzwi. Platforma, na której właśnie się znalazłeś prowadzi do terminala komputerowego, który oczywiście uruchom.

Przejdź w pobliże maszynerii i przyglądnij się krótkiemu korytarzowi, w który urządzenie wysyła promień. Odczekaj cierpliwie, aż pole energii zniknie i wbiegnij do środka (jeżeli źle wyważyłeś czas potrzebny na wykonanie tej akcji, kucnij). Na końcu korytarza znajduje się mały kanał techniczny, który otwierany jest przez umieszczony powyżej przycisk (#34). Poczekaj na odpowiedni moment i przedostań się do kolejnej części kompleksu.

W nowym pomieszczeniu znajdziesz panel, który umożliwia definitywne wyłączenie maszyny (#35) oraz drzwi, prowadzące dalej. Po skorzystaniu z tych ostatnich, znajdziesz się w kolejnej części fabryki. Po zlikwidowaniu nacierającego Impa zgaśnie światło a z różnych kątów wyłonią się żywe trupy. Zabij ich wszystkich i otwórz jedyne w tej lokacji drzwi. Zobaczysz, że dalszą drogę blokuje ogień. Odwróć się i biegnij przed siebie. Po krótkim spacerze pomiędzy słupami trafisz do niewielkiego korytarza, gdzie stoi komputerowy terminal. Zabierz leżący na nim PDA (Jack Smith - #36) i kliknij na panelu. Uruchomi się zdalna procedura likwidująca ogień, co pozwoli Ci ruszyć w dalszą drogę.

4 - [Opis] Alpha Labs - Sector 1 cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
5 - [Opis] Alpha Labs - Sector 1 cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry