Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Plague Tale Requiem: Długość gry - czas trwania fabuły i zdobycia 100% sekretów A Plague Tale Requiem poradnik, solucja

Plague Tale Requiem oferuje wyłącznie zawartość singleplayer, ale nie trzeba obawiać się jej szybkiego ukończenia. Nasz poradnik informuje ile czasu zajmuje zaliczenie głównej fabuły, zdobycie 100% sekretów i odblokowanie wszystkich trofeów.

Ostatnia aktualizacja: 13 października 2022

Z tej strony poradnika dowiecie się jaka jest długość gry Plague Tale: Requiem. Opisujemy ile czasu zajmuje ukończenie głównej fabuły, a także jak trudne może być znalezienie wszystkich sekretów i znajdziek oraz odblokowanie platyny / 100% achievementów.

Główna fabuła

Przejście gry Plague Tale Requiem po raz pierwszy powinno Wam zająć około 15 godzin - Plague Tale Requiem: Długość gry - czas trwania fabuły i zdobycia 100% sekretów - A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

Przejście gry Plague Tale Requiem po raz pierwszy powinno Wam zająć około 15 godzin. Do zaliczenia jest w sumie 17 rozdziałów, przy czym niektóre z nich (zwłaszcza te początkowe) są dłuższe od etapów znanych z pierwszej części serii. Wasze postępy może spowolnić rozwiązywanie zagadek (jest ich sporo) oraz eliminowanie wrogów, zwłaszcza jeśli ustawiliście wyższy poziom trudności.

Gra posiada tryb NG+, który staje się dostępny po jej ukończeniu. Pozwala on rozpocząć nową trudniejszą przygodę, ale przy zachowaniu zdobytych już ulepszeń, znajdziek i umiejętności. Może to być dobry motywacja do spędzenia większej ilości czasu z grą.

Sekrety i znajdźki, platynowe trofeum

Plague Tale Requiem nie posiada ogromnej liczby znajdziek, ale wiele z nich jest bardzo dobrze ukrytych - Plague Tale Requiem: Długość gry - czas trwania fabuły i zdobycia 100% sekretów - A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

Plague Tale Requiem nie posiada ogromnej liczby znajdziek, ale wiele z nich jest bardzo dobrze ukrytych. Może to Was zmusić do dokładniejszego badania lokacji. Poszukiwania sekretów mogą wydłużyć czas rozgrywki o kilka godzin, przy czym bardzo dużym ułatwieniem jest to, że w grze jest opcja powtarzania rozdziałów wraz z wyborem konkretnych scen. Możecie dzięki temu szybciej dotrzeć do pominiętych znajdziek.

Gra nie posiada trudnych trofeów. Większość osiągnięć powinniście zdobyć już podczas przechodzenia jej po raz pierwszy i do brakujących możecie docierać dzięki Chapter Select. Trudniejsze mogą być achievementy z rozwinięcia umiejętności Amicii, ale tu z kolei możecie pomóc sobie kontynuowaniem zmagań w trybie Nowej Gry Plus. Zdobycie platyny wydłuży czas rozgrywki maksymalnie o kilka godzin.