Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Plague Tale Requiem: Sekretne skrzynie z rozdziału 8 (Morze obietnic) - lista A Plague Tale Requiem poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika możecie znaleźć listę skrzyń z narzędziami rodziału 8 (Morze obietnic) gry Plague Tale Requiem. Ułatwi ona Wam przeszukanie w 100% lokacji z etapu 8.

Ostatnia aktualizacja: 18 października 2022

Podczas przechodzenia ósmego rozdziału (Morze obietnic - A Sea of Promises) w Plague Tale: Requiem możecie poszukać skrzyń z narzędziami, które są jedną z odmian znajdziek. Ta strona poradnika informuje gdzie odnajdywać sekrety.

Skrzynia z narzędziem #1

Skrzynię możecie znaleźć w trakcie uciekania przed żołnierzami Hrabiego, czyli po obejrzeniu scenki z Arnaudem - Plague Tale Requiem: Sekretne skrzynie z rozdziału 8 (Morze obietnic) - lista - A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

Skrzynię możecie znaleźć w trakcie uciekania przed żołnierzami Hrabiego, czyli po obejrzeniu scenki z Arnaudem. Bohaterowie dotrą do stodoły i możecie poprosić o Hugo o przeciśnięcie przez dziurę i odblokowanie dostępu do wozu. Przepchnijcie wóz w stronę górnej półki z powyższego obrazka.

Dostańcie się na piętro stodoły - jest tam poszukiwany sekret - Plague Tale Requiem: Sekretne skrzynie z rozdziału 8 (Morze obietnic) - lista - A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

Dostańcie się na piętro stodoły - jest tam poszukiwany sekret.