Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Plague Tale Requiem: Epilog gry - solucja, opis przejścia A Plague Tale Requiem poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziecie opis epilogu gry Plague Tale Requiem – rozdziału 17 (Dziedzictwo de Rune’ów). Dowiecie się jakie czynności wykonuje się w ramach epilogu i jakie przewidziano unikalne nagrody za ukończenie gry.

Ostatnia aktualizacja: 15 października 2022

Rozdział 17 (Dziedzictwo de Rune'ów - Legacy of de Rune Family) to inaczej epilog głównego wątku fabularnego gry Plague Tale: Requiem. Nasz poradnik zawiera jego krótki opis przejścia. Oprócz tego wyjaśniamy co można odblokować dzięki przejściu gry po raz pierwszy.

Dotarcie do koni (Get to the horses)

Epilog rozpocznie się po zaliczeniu rozdziału 16 oraz obejrzeniu pierwszych napisów końcowych - Plague Tale Requiem: Epilog gry - solucja, opis przejścia - A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

Epilog rozpocznie się po zaliczeniu rozdziału 16 oraz obejrzeniu pierwszych napisów końcowych.

Po odzyskaniu kontroli nad Amicią wyruszcie z Sophią w stronę miejsca, w którym znajdują się konie. Obejrzycie tam scenkę z rozmowy.

Dotarcie na szczyt (Reach the summit)

Wyruszcie liniową ścieżką na szczyt - Plague Tale Requiem: Epilog gry - solucja, opis przejścia - A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

Wyruszcie liniową ścieżką na szczyt. Po drodze musicie wspinać się na wyższe półki, a także przejść przy krawędzi i przecisnąć się przez szczelinę.

Dotrzecie do lokacji z grobem - Plague Tale Requiem: Epilog gry - solucja, opis przejścia - A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

Dotrzecie do lokacji z grobem. Podejdźcie do niego i wciśnijcie przycisk interakcji, by załączyć nowy filmik przerywnikowy.

Nie wyłączajcie gry. Możecie obejrzeć lub pominąć drugie napisy końcowe. Załączy się po nich dodatkowa scenka, która może sugerować potencjalną trzecią część Plague Tale.

Nagrody za ukończenie gry

Oprócz ostatniego fabularnego trofeum możecie też liczyć na unikalne nagrody za przejście Plague Tale Requiem po raz pierwszy - Plague Tale Requiem: Epilog gry - solucja, opis przejścia - A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

Oprócz ostatniego fabularnego trofeum możecie też liczyć na unikalne nagrody za przejście Plague Tale Requiem po raz pierwszy;

  1. Odblokowanie trybu NG+ - Pozwala on na rozpoczęcie gry od nowa i oferuje wyższy poziom wyzwania. Możecie w nim zachować umiejętności, ulepszenia i znajdźki, które zdobyliście przechodząc grę po raz pierwszy. Gra tworzy też osobny slot dla Nowej Gry Plus i nie musicie obawiać się skasowania wcześniejszych postępów czy dostępu do menu wyboru rozdziału (Chapter Select).
  2. Nowy wzór kuszy: Kusza Zakonu - Możecie ją odblokować z poziomu menu głównego. Kuszę o jeszcze innym wyglądzie (Kusza Hrabiego) zdobędziecie za przejście gry w trybie NG+.