Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Plague Tale Requiem: Rozwinięcie mocy Hugo (Push Hugo to the limit) - solucja, opis przejścia A Plague Tale Requiem poradnik, solucja

Granie jako Hugo staje się możliwe w rozdziale 12 (Zasłużone życie) w Plague Tale Requiem. Z naszej solucji dowiecie się jak rozwinąć moce Hugo poprzez atakowanie szczurami wrogich żołnierzy oraz jak zabić Hrabinę.

Ostatnia aktualizacja: 13 października 2022

Nasz opis przejścia dotyczy drugiej części dwunastego rozdziału (Zasłużone życie - The Life We Deserve) gry Plague Tale: Requiem, w której grywalną postacią jest Hugo. Z naszej solucji dowiecie się jak używać mocy kontrolowania szczurów na potrzeby ochraniania bohaterów przed żołnierzami. Wyjaśniamy też kiedy i jak można zamordować Hrabinę.

Odnalezienie Amicii (Find Amicia)

Po raz pierwszy w trakcie gry przejmiecie kontrolę nad Hugo - Plague Tale Requiem: Rozwinięcie mocy Hugo (Push Hugo to the limit) - solucja, opis przejścia - A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

Po raz pierwszy w trakcie gry przejmiecie kontrolę nad Hugo. Rozpoczniecie w sypialni chłopczyka i musicie podróżować ustaloną trasą przez posiadłość Hrabiego. Hugo dotrze do tej samej lokacji, w której wcześniej walkę z Hrabią staczała Amicia.

Popchnięcie Hugo do granic możliwości (Push Hugo to the limit)

Musicie używać umiejętności Hugo do zabijania żołnierzy pojawiających się w okolicy - Plague Tale Requiem: Rozwinięcie mocy Hugo (Push Hugo to the limit) - solucja, opis przejścia - A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

Musicie używać umiejętności Hugo do zabijania żołnierzy pojawiających się w okolicy. Za każdym razem trzeba namierzyć przeciwnika i wcisnąć przycisk wydania szczurom polecenia ataku (R2 / prawy trigger na padzie).

Gra oznacza wrogów ikonami i jako pierwszych zabijajcie tych, którzy są najbliżej. Nie możecie pozwolić na to żeby zbliżyli się do Hugo i wykonali atak. Obracajcie często kamerę, bo wrogowie mogą docierać ze wszystkich stron.

Zamordowanie Hrabiny (Kill Countess at the stage)

Brońcie się do momentu zapełnienia żółtego paska - dopiero wtedy zmieni swój kolor na czerwony i otrzymacie ostatni cel misji - Plague Tale Requiem: Rozwinięcie mocy Hugo (Push Hugo to the limit) - solucja, opis przejścia - A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

Brońcie się do momentu zapełnienia żółtego paska - dopiero wtedy zmieni swój kolor na czerwony i otrzymacie ostatni cel misji.

Namierzcie hrabinę (powyższy obrazek) i nakażcie szczurom ją zaatakować. Załączą się scenki przerywnikowe kończące rozdział 12.