Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Plague Tale Requiem: Wybór rozdziału (Chapter Select) - czy jest dostępne powtarzanie rozdziałów? A Plague Tale Requiem poradnik, solucja

Ta strona poradnika wyjaśnia czy w Plague Tale Requiem można powtarzać rozdziały dzięki opcji Chapter Select. To istotna wiedza pod kątem powracania do starych lokacji.

Ostatnia aktualizacja: 11 października 2022

W trakcie przechodzenia gry Plague Tale: Requiem możecie zapragnąć powtórzyć określony fragment gry np. po to żeby dotrzeć do przegapionej znajdźki czy miejsca zdobycia osiągnięcia. Nasz poradnik wyjaśnia czy w grze jest funkcja wyboru rozdziału (Chapter Select).

Opcja wyboru rozdziału w menu gry

Plague Tale pozwala na ponowne rozgrywanie ukończonych już rozdziałów oraz scen - Plague Tale Requiem: Wybór rozdziału (Chapter Select) - czy jest dostępne powtarzanie rozdziałów? - A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

Plague Tale pozwala na ponowne rozgrywanie ukończonych już rozdziałów oraz scen. Musicie w tym celu powrócić do menu głównego i podświetlić opcję zatytułowaną Wybór rozdziału (Chapter Selection).

Ponowne rozgrywanie tych samych etapów nadpisuje Wasze wcześniejsze postępy np. w temacie liczby posiadanych gadżetów czy rozwiniętych umiejętności. Potwórzenie starszego rozdziału nie spowoduje jednak zniknięcia kolejnych zaliczonych już etapów z listy w menu głównym.

Zrestartowanie całego rozdziału lub wybranej części

Przy wyborze rozdziału możecie dowiadywać się o znalezionych głównych sekretach - herbarium Hugo i pamiątkach - Plague Tale Requiem: Wybór rozdziału (Chapter Select) - czy jest dostępne powtarzanie rozdziałów? - A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

Przy wyborze rozdziału możecie dowiadywać się o znalezionych głównych sekretach - herbarium Hugo i pamiątkach.

Dostępna jest też opcja powtarzania konkretnych scen zamiast przechodzenia całego rozdziału od początku. Jest ona bardzo pomocna, gdyż etapy w grze są dosyć długie. W przykładzie z powyższego obrazka mamy wybrane rozpoczęcie od sceny numer 3 w rozdziale VII. Korzystajcie z tej opcji jeśli potrzebujecie powrócić do konkretnej lokacji np. na potrzeby zdobycia trofeum czy znajdźki.