Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry

Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Flight Simulator: Lądowanie na lotnisku Microsoft Flight Simulator 2020 poradnik, porady

Ta część poradnika do gry Microsoft Flight Simulator opisuje proces lądowania samolotu z asystą wizualizacji ścieżki podejścia. Przedstawiamy wszystkie etapy i czynności konieczne do bezpiecznego posadzenia samolotu

W ramach treningu i szlifowania umiejętności, skorzystamy tu wyjątkowo z bardzo dobrze wykonanej asysty - wizualizacji ścieżki podejścia. Znajdziesz ją w opcjach wsparcia i pomocach nawigacyjnych.

Jeśli etap zniżania poszedł dobrze, powinieneś teraz znajdować się mniej niż 3 mile od pasa, lecieć na wysokości około 1000 stóp nad ziemią (według różnicy między położeniem lotniska i wskazaniem wysokościomierza) i z prędkością nie większą niż 60 węzłów plus wysunięte klapy.

Zgoda na lądowanie

1 - Jeśli SI nie zadziałało, musisz poprosić o zgodę na lądowanie - tylko wtedy system wyświetli ścieżkę podejścia. Wciśnij przycisk Scroll Lock, by wywołać menu komunikacji. Wybieraj po kolei następujące pozycje:

  1. Nastaw LOIJ ruch na... (Tune LOIJ Traffic) - litery LOIJ będą się różnić zależnie od lotniska
  2. Wybierz pas do lądowania (Runway) - wybierz pas. Nawet jeśli jest tylko jeden, wyborów będzie kilka. Numer pasa oznacza kurs na niego i jego orientację względem magnetycznej północy. Pas Runway 31 oznacza, że przybliżony kurs na niego to 310 stopni.
  3. Zgłoś lądowanie z zatrzymaniem (Announce Full Stop Landing) - zgłoś lądowanie i parking
  4. Zgłoś pozycję (Announce position) - zgłoś swoją pozycję przed rozpoczęciem podejścia
2 - Jeśli lotnisko jest małe i nie posiada kontroli na wieży, nie usłyszysz żadnej odpowiedzi ani zgody - Flight Simulator: Lądowanie na lotnisku - Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry

2 - Jeśli lotnisko jest małe i nie posiada kontroli na wieży, nie usłyszysz żadnej odpowiedzi ani zgody. To nie jest błąd gry. Jeśli wszystko poszło OK, to pojawi się tor ścieżki podejścia. Wypróbuj lądowania na różnych lotniskach obserwując ścieżki. Z czasem nauczysz się właściwego podejścia na wyczucie.

Zostało jeszcze 74% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie