Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry

Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Flight Simulator: Wznoszenie (Climb) Microsoft Flight Simulator 2020 poradnik, porady

W tej sekcji poradnika do gry Flight Simulator opisujemy zasady bezpiecznego wznoszenia się na zaplanowaną wysokość przelotową. Wyjaśniamy różne rodzaje prędkości przy wznoszeniu i trymowanie samolotu.

Będąc na właściwym kursie możesz kontynuować wznoszenie na wysokość docelową - w tym wypadku to około 6000 stóp.

1 - Podciągnij drążek lekko do siebie, by samolot był zwrócony pod bardzo niewielkim kątem w górę.

2 - Zwróć baczną uwagę na przyrządy i trymuj - Flight Simulator: Wznoszenie (Climb) - Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry

2 - Zwróć baczną uwagę na przyrządy i trymuj! Utrzymuj prędkość około 60-70 węzłów, prędkość w pionie w przedziale 300-500 stóp na minutę. Pomarańczowa linia na sztucznym horyzoncie nie powinna przekroczyć krótkiej kreski 10 stopni.

Dotarcie do wyznaczonej wysokości może zabrać bardzo dużo czasu, dlatego kluczowe w tym momencie jest wytrymowanie samolotu. Użyj trymera "dziób w górę" (Nose Up), by ustawić samolot w tym położeniu, by utrzymywał stopień i prędkość wznoszenia. Przy właściwym wytrymowaniu będziesz mógł puścić stery, a samolot będzie utrzymywał te parametry z niewielkimi odchyłami na plus i minus. Domyślne klawisze trymera to 7 i 1 na klawiaturze numerycznej.

3 - Po przekroczeniu 3000 stóp prawdopodobnie będziesz musiał zmniejszyć trochę mieszankę paliwa - Flight Simulator: Wznoszenie (Climb) - Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry

3 - Po przekroczeniu 3000 stóp prawdopodobnie będziesz musiał zmniejszyć trochę mieszankę paliwa. Odciągnij dźwignię do siebie o kilkanaście procent. Obserwuj obroty silnika, czy nie zaczyna ich tracić.

1 - Flight Simulator: Wznoszenie (Climb) - Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry