Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry

Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Flight Simulator: Jak znaleźć swój dom? Microsoft Flight Simulator 2020 poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Microsoft Flight Simulator dowiesz się, jak polecieć samolotem nad własnym domem lub innym wybranym dokładnie miejscem.

W grze Microsoft Flight Simulator można bez problemu znaleźć swój dom, choć jeśli nie mieszkamy w któreś metropolii odtworzonej za pomocą fotogrametrii (Berlin, Los Angeles, Seattle, NYC i wiele innych), będzie on jedynie nieco przypominał właściwy budynek. Większość terenów stworzona jest bowiem proceduralnie, na bazie zestawu domyślnych budynków dobieranych przez algorytm SI.

Najszybciej i najbardziej precyzyjnie odnajdziesz swój dom (lub inne wybrane miejsce) wpisując w trybie Mapa świata jego współrzędne geograficzne.

Najpierw musisz je znaleźć, np. w serwisie map Google. Wpisz w przeglądarkę adres https://www.google.com/maps/ a następnie w polu wyszukiwania swoją miejscowość i ulicę. Przybliż obraz, aż znajdziesz właściwy budynek, a następnie kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz "Co tu jest?" (What's here?) Na dole ekranu pojawi się pole ze współrzędnymi geograficznymi, np. 54.100984, 15.099418. Przepisz je lub kliknij na nich - wtedy pojawią się w oknie po lewej. Wystarczy je zaznaczyć i skopiować do schowka.

Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie