Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry

Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Flight Simulator: Zmiana kierunku - lot na obrany kurs Microsoft Flight Simulator 2020 poradnik, porady

W tej części poradnika Microsoft Flight Simulator pokazujemy, jak skręcać samolotem i jak ustawić samolot na wybrany kurs (heading) na podstawie wskaźnika kursu.

Gdy wzbijesz się na bezpieczną wysokość, a samolot nabierze prędkości (70 węzłów lub więcej), zmień kierunek lotu na podany w planie lotu kurs. Przechyl drążek/wolant w lewo lub prawo, tak by samolot przechylił się o nie więcej niż 30 stopni.

Sam przechył sprawi, że samolot zacznie tracić wysokość. Aby ją utrzymać, musisz jednocześnie podciągnąć drążek/wolant odrobinę do siebie.

Wykonuj płynne, bardzo powolne ruchy sterem. Jeśli przypomina to film w zwolnionym tempie, robisz to dobrze. Małe samoloty cywilne nie są przystosowane do szybkich, gwałtownych manewrów, jak wojskowe myśliwce czy samoloty do akrobacji powietrznej.

Obserwuj wskaźnik kursu (Heading Indicator) - Flight Simulator: Zmiana kierunku - lot na obrany kurs - Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry

Obserwuj wskaźnik kursu (Heading Indicator). Kiedy na samej górze (godzinie 12) przed dziobem samolotu liczby zaczną zbliżać się do żądanego kursu w stopniach, zacznij wyrównywać poziom skrzydeł. W naszym przykładzie jest to kurs 68 stopni, dlatego wyrównanie rozpoczęło się tuż przed cyfrą 6.

1 - Flight Simulator: Zmiana kierunku - lot na obrany kurs - Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry