Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry

Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Flight Simulator: Plan lotu Microsoft Flight Simulator 2020 poradnik, porady

W tej sekcji poradnika do gry Microsoft Flight Simulator dowiesz się, jak należy przygotować się do lotu z lotniska A do B w trybie realistycznym, bez większości ułatwień i asyst. Pokazujemy, jakie informacje zgromadzić i jakie czynności należy wykonać przed startem z pasa.

W tym przykładzie, w trybie Mapa świata wybraliśmy start z pasa (Runway), by rozpocząć bezpośrednio w samolocie gotowym do działania. Kwestię startu silników i kołowania na pas startowy znajdziesz w rozdziale "Latanie dla zaawansowanych".

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć skąd i dokąd lecisz. Przy prostym planie lotu i dwóch punktach podróży na podstawie nawigacji GPS, zanotuj jaka jest wysokość nad poziomem morza lotniska startowego i docelowego. W pierwszym przypadku będziesz musiał sprawdzić poprawność działania wysokościomierza, w drugim - na podstawie wysokości położenia lotniska oszacować wysokość, z której rozpoczniesz podejście do lądowania.

Zostało jeszcze 51% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie