Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak znaleźć bezpieczne miejsce do spania poza miastem w grze Outward? Outward - poradnik, solucja

W Outward niejednokrotnie będziesz musiał spać poza miastem. Dzięki spaniu regenerujesz zdrowie albo po prostu omijasz noc, by nie podróżować w ciemnościach. Spanie w dziczy nie jest jednak do końca bezpieczne - w menu spania (po użyciu łóżka albo namiotu) ujrzysz procentową szansę na atak na ciebie w trakcie snu. Szansę tę możesz stopniowo zmniejszać, poprzez przeznaczanie godzin na wartę, ale poza miastem są również miejsca, w których jesteś całkowicie bezpieczny. Jak je znaleźć? Tego dowiesz się na niniejszej stronie.

Jak znaleźć bezpieczne miejsce do spania poza miastem?

Sposób jest prosty - szukaj miejsc, w których latają motyle. - Jak znaleźć bezpieczne miejsce do spania poza miastem w grze Outward? - Outward - poradnik do gry
Sposób jest prosty - szukaj miejsc, w których latają motyle.

Miejsca, w których twoja postać jest całkowicie bezpieczna (0% szansy na atak w trakcie snu) są rozsiane po wszystkich krainach. Sposób na rozpoznanie takich miejsc jest bardzo prosty - w ich okolicy latają motyle. Jeśli nie chcesz tracić czasu na wartę, rozglądaj się za motylami i obok nich rozłóż namiot albo łóżko.