Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Do jakiej frakcji dołączyć w Outward? Outward - poradnik, solucja

Wybór frakcji w Outward jest niezwykle ważny. W zależności od wybranego ugrupowania, będziesz uczestniczył w całkowicie innych zadaniach, bez możliwości sprawdzenia misji w pozostałych frakcjach - jedynym sposobem na wykonywanie wszystkich zadań jest trzykrotne rozpoczęcie nowej gry. Frakcje oferują też różne bonusy, więc warto dostosować wybór do swojego stylu gry. Poniższe informacje pomogą ci w wyborze i odpowiedzi na pytania - jaka frakcja jest najlepsza i do jakiej frakcji dołączyć w Outward?

Blue Chamber Collective

Siedziba frakcji znajduje się w mieście Berg. - Do jakiej frakcji dołączyć w Outward? - Outward - poradnik do gry
Siedziba frakcji znajduje się w mieście Berg.

The Blue Chamber Collective to najbardziej stabilna frakcja w świecie gry, do której pragnie dołączyć wiele pomniejszych plemion. Najważniejszą wartością członków frakcji jest rodzina - nic nie ma większego znaczenia niż rodzinne więzy, a za rodzinę uznaje się wszystkich członków ugrupowania.

OFEROWANE BONUSY

Dołączenie do frakcji Blue Chamber Collective sprawi, że twoja postać na stale zyska 40 punktów zdrowia.

Jak dołączyć do frakcji Blue Chamber Collective?

Do Enmerkar Forest prowadzi bezpośrednie przejście z Chersonese. - Do jakiej frakcji dołączyć w Outward? - Outward - poradnik do gry
Do Enmerkar Forest prowadzi bezpośrednie przejście z Chersonese.

Siedziba frakcji znajduje się w mieście Berg w krainie Enmerkar Forest. Dotarcie do tego regionu z Chersonese jest bardzo proste - wystarczy skorzystać z bezpośredniego przejścia między krainami.

Holy Mission of Elatt

Dołączenie do Holy Mission of Elatt sprawi, że twoja postać będzie zużywać mniej many i staminy. - Do jakiej frakcji dołączyć w Outward? - Outward - poradnik do gry
Dołączenie do Holy Mission of Elatt sprawi, że twoja postać będzie zużywać mniej many i staminy.

The Holy Mission of Elatt jest religijną frakcją skupioną na pomocy słabszym. W świecie gry pełnią rolę żołnierzy sił pokojowych. Członkowie frakcji dzielą się na uczonych zgłębiających wiedzę o magii, a także misjonarzy wędrujących po świecie.

OFEROWANE BONUSY

Dołączenie do frakcji Holy Mission of Elatt sprawia, że koszt many i staminy zostaje obniżony o 15%.

Jak dołączyć do frakcji Holy Mission of Elatt?

Siedziba frakcji znajduje się w mieście Monsoon w Hallowed Marsh. - Do jakiej frakcji dołączyć w Outward? - Outward - poradnik do gry
Siedziba frakcji znajduje się w mieście Monsoon w Hallowed Marsh.

Aby dołączyć do frakcji The Holy Mission of Elatt musisz udać się do miasta Monsoon w krainie Hallowed Marsh. Dotrzesz tam bezpośrednim przejściem z pierwszego regionu, czyli Chersonese.

Heroic Kingdom of Levant

Aby dołączyć do frakcji musisz dostać się do miasta Levant. - Do jakiej frakcji dołączyć w Outward? - Outward - poradnik do gry
Aby dołączyć do frakcji musisz dostać się do miasta Levant.

Heroic Kingdom of Levant zrzesza ludzi, którzy oddzielili się od Blue Chamber. Nie uznają ogólnych zasad prawa i skupiają się na wolności osobistej.

OFEROWANE BONUSY

Dołączenie do frakcji Heroic Kingdom of Levant sprawia, że obrażenia fizyczne zadawane przez twoją postać są większe o 15%.

Jak dołączyć do frakcji Heroic Kingdom of Levant?

Dotarcie do miasta Levant wiąże się z przeprawą przez Enmerkar Forest i pustynie Abrassar. - Do jakiej frakcji dołączyć w Outward? - Outward - poradnik do gry
Dotarcie do miasta Levant wiąże się z przeprawą przez Enmerkar Forest i pustynie Abrassar.

Dołączenie do frakcji Heroic Kingdom of Levant wymaga odbycia najdłuższej podróży. Na początek musisz udać się do krainy Enmerkar Forest, a dopiero stąd przejść do regionu Abrassar. Na pustyni odnajdziesz miasto Levant, które jest siedzibą frakcji.