Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jedzenie i picie w Outward Outward - poradnik, solucja

W grze Outward musisz dbać o nawodnienie i pożywienie twojej postaci. Jeśli będzie ona chodzić głodna bądź spragniona będzie miała minusowe statystyki.

Pamiętaj, że w grze możesz zachorować od zatrutego pożywienia. Musisz więc ostrożnie zbierać jedzenie oraz dbać o jego jakość.

Jaki wpływ ma jedzeni i picie na moją postać?

Jeśli nie będziesz dbać o nawodnienie ani pożywnie swojej postaci może ona ciężko zachorować - Jedzenie i picie w Outward - Outward - poradnik do gry

Jeśli nie będziesz dbać o nawodnienie ani pożywnie swojej postaci może ona ciężko zachorować. To ma wpływ na jej statystyki. Będzie ona znacznie słabsza oraz wolniejsza. To odbije się na twojej sprawności w walce.

Dbaj, więc o to, aby twoja postać zawsze chodziła zadowolona. Może ci to niejednokrotnie uratować życie.

Skąd wezmę jedzenie?

1 - Jedzenie i picie w Outward - Outward - poradnik do gry
Gdziekolwiek się nie spojrzysz możesz natrafić na coś zdatnego do jedzenia - Jedzenie i picie w Outward - Outward - poradnik do gry

Gdziekolwiek się nie spojrzysz możesz natrafić na coś zdatnego do jedzenia. W miastach, na krzewach, znajdziesz dużą ilość gaberries. Z niego możesz stworzyć dżem, który napełni brzuch twojej postaci.

O wiele pożywniejsze jednak będzie wszelkiego rodzaju jedzenie pochodzenia zwierzęcego - Jedzenie i picie w Outward - Outward - poradnik do gry

O wiele pożywniejsze jednak będzie wszelkiego rodzaju jedzenie pochodzenia zwierzęcego. W tej sposób nakarmisz swoją postać znacznie szybciej. Mięso możesz zdobyć zabijając dzikie zwierzęta.

Znacznie bezpieczniejszym sposobem będzie jednak łowienie ryb - Jedzenie i picie w Outward - Outward - poradnik do gry

Znacznie bezpieczniejszym sposobem będzie jednak łowienie ryb. W ten sposób zdobędziesz dużą ilość pożywienia nie ryzykując życia swojej postaci.

Skąd wezmę czystą wodę?

Czysta woda pojawia się w różnych miejscach w grze Outward - Jedzenie i picie w Outward - Outward - poradnik do gry

Czysta woda pojawia się w różnych miejscach w grze Outward. Możesz trafić na nią w jaskini bądź w mieście.

W pierwszym mieście, zaraz koło plaży, znajdziesz urządzenie filtrujące wodę - Jedzenie i picie w Outward - Outward - poradnik do gry

W pierwszym mieście, zaraz koło plaży, znajdziesz urządzenie filtrujące wodę. Możesz tam napoić swoją postać oraz zdobyć Water Skins, który ułatwi ci dalsze eksplorowanie świata.