Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Call to Adventure - Solucja Outward Outward - poradnik, solucja

W grze Outward musisz wszystkiego samodzielnie się dorobić. Twoje drugie zadanie rozpocznie się od zbierania pieniędzy, aby spłacić swoje długi.

Twoi wierzyciele będą czekali na ciebie pod domem - Call to Adventure - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Twoi wierzyciele będą czekali na ciebie pod domem. Musisz zdobyć dla nich 150 srebra, ponieważ inaczej odbiorą ci dom. Na wykonanie tej części zadania masz 5 dni.

Pieniądze zdobędziesz od swoich dłużników, którzy kręcą się po mieście - Call to Adventure - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Pieniądze zdobędziesz od swoich dłużników, którzy kręcą się po mieście. Pozostałe pieniądze możesz zdobyć na polowaniach oraz eksplorując świat. Wszystkie zdobyte surowce sprzedawaj, aby zdobyć jak największą ilość pieniędzy.

Dobrym sposobem na zdobycie pieniędzy jest walka w jaskini - Call to Adventure - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Dobrym sposobem na zdobycie pieniędzy jest walka w jaskini. Tam zdobędziesz dużą ilość surowców, które łatwo sprzedać w mieście.

Zdobyte pieniądze zanieść do Rissy Aberdeen - Call to Adventure - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Zdobyte pieniądze zanieść do Rissy Aberdeen. Ta udostępni ci dom. Pamiętaj, że podczas zdobywania pieniędzy możesz swobodnie używać domu.

Po odzyskaniu domu zakończy się misja. Jeśli jednak nie zdobędziesz pieniędzy, a minie pięć dni również misja zakończy się. Będziesz jednak mógł zdobyć mieszkanie jeśli zapłacisz kobiecie 300 srebra, nie ma to już jednak ograniczenia czasowego.