Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tending the Flame - Solucja Outward Outward - poradnik, solucja

Niniejsza strona opisuje zadanie Tending the Flame w grze Outward. Jest to pierwsze zadanie frakcji Heroic Kingdom of Levant. W trakcie misji będziesz musiał odbyć długą podróż, a także pokonać wymagającego przeciwnika, więc odpowiednio przygotuj się przed wyprawą - napraw swoje wyposażenie, a także zabierz ze sobą mikstury leczące.

Rozpoczęcie misji

Zadanie otrzymasz po trzech dniach od dołączenia do frakcji - Tending the Flame - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Zadanie otrzymasz po trzech dniach od dołączenia do frakcji. Dziennik automatycznie się zaktualizuje - na początek udaj się do Cyrene w Levant. Postać stacjonuje przy wejściu do głównego budynku w mieście. Po rozmowie musisz odbyć podróż do Berg, czyli do miasta w krainie Enmerkar Forest. Tam udaj się do centralnego budynku o nazwie Blue Chamber i ponownie porozmawiaj z Cyrene.

Przeszukanie Nekropolis

Twoim kolejnym celem jest udanie się do Nekropolis - Tending the Flame - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Twoim kolejnym celem jest udanie się do Nekropolis. Wejście znajduje się tuż obok. Wystarczy, że zeskoczysz z platformy, na której przebywają postacie. Wejdź do środka i skieruj się zgodnie z dostępną drogą - trafisz na dwóch bandytów. Nie są to trudni przeciwnicy, więc powinieneś ich szybko pokonać.

W Nekropolis musisz odnaleźć notatki wskazujące kolejny cel - Tending the Flame - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

W Nekropolis musisz odnaleźć notatki wskazujące kolejny cel. Pojawiają się one przy wejściu, po tym jak zabijesz bandytów. Przeczytaj leżące na ziemi notatki, by zaktualizować dziennik.

Zabicie bandytów z Bandit Camp

Ostatnim celem misji jest zabicie dwóch bandytów przebywających w lokacji Bandit Camp, czyli w południowej części Enmerkar Forest - miejsce została zaznaczone na powyższej mapie - Tending the Flame - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Ostatnim celem misji jest zabicie dwóch bandytów przebywających w lokacji Bandit Camp, czyli w południowej części Enmerkar Forest - miejsce została zaznaczone na powyższej mapie. Wspomniani bandyci są słabo uzbrojeni, więc pokonanie ich jest bardzo proste - wejdź do budynku na terenie obozu i pozbądź się wrogów.

Dużo większym wyzwaniem jest Obsidian Elemental przebywający w zewnętrznej części obozu - Tending the Flame - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Dużo większym wyzwaniem jest Obsidian Elemental przebywający w zewnętrznej części obozu. Możesz go uniknąć, szybko udać się do środka, zabić bandytów i uciec z lokacji. Jeśli jednak chcesz z nim walczyć, to pamiętaj o zabraniu sporej ilości mikstur. Staraj się unikać większości ciosów, bo stwór zadaje obrażenia od ognia i podpala twoją postać.

Po zabiciu bandytów możesz wracać do Levant i porozmawiać z Cyrene. Tym samym ukończyłeś misję Tending the Flame.