Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć sól w Outward? Outward - poradnik, solucja

Podróżowanie między krainami w Outward jest możliwe, tylko wtedy, gdy posiadasz przynajmniej trzy sztuki przedmiotu Travel Rations. Są to specjalne zapasy, dzięki którym możesz udać się do innej krainy. Do ich wytworzenia potrzebne są dwie sztuki dowolnego jedzenia, a także jedna sztuka soli. Pożywienie możesz kupować od handlarzy albo zdobywać w trakcie eksploracji świata, a szybki i łatwy sposób zdobywania soli został opisany na niniejszej stronie.

Jak zdobyć sól?

Uzupełnij Waterskin słoną wodą. - Jak zdobyć sól w Outward? - Outward - poradnik do gry
Uzupełnij Waterskin słoną wodą.

Do szybkiego zdobywania soli potrzebujesz przedmiotu do przechowywania wody, czyli Waterskin - znajdziesz go na plaży w Cierzo przy budynku oczyszczającym wodę. Teraz udaj się z pustym Waterskin w pobliże źródła słonej wody (czyli np. na wspomnianą wcześniej plażę) i uzupełnij go słoną wodą.

A następnie umieść Waterskin w menu gotowania. - Jak zdobyć sól w Outward? - Outward - poradnik do gry
A następnie umieść Waterskin w menu gotowania.

Następnie udaj się do kuchni w swoim domu (albo rozpal ognisko i ustaw na nim garnek) i umieść Waterskin ze słoną wodą w menu gotowania. Teraz naciśnij przycisk "Craft" - w ten sposób otrzymasz 5 sztuk soli, a także Waterskin z czystą wodą. Proces możesz powtarzać i w ten sposób zdobywać nieograniczone ilości soli.