Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak regenerować zdrowie w Outward? Outward - poradnik, solucja

W Outward będziesz tracić zdrowie w wielu sytuacjach. Starcia z przeciwnikami, choroby czy nieprzyjazne warunki pogodowe znaczące uszczuplają poziom zdrowia. W grze nie istnieje system automatycznej regeneracji zdrowia, więc musisz się dowiedzieć, w jaki sposób je odnawiać. Poniżej znajdziesz sposoby na uzupełnianie paska zdrowia, a co za tym idzie, odpowiedź na pytanie - jak regenerować zdrowie w Outward?

Spanie

Spanie to podstawowy sposób na regenerację zdrowia. - Jak regenerować zdrowie w Outward? - Outward - poradnik do gry
Spanie to podstawowy sposób na regenerację zdrowia.

Spanie w znacznym stopniu regeneruje zdrowie - wystarczy kilka godzin snu, by odnowić cały pasek zdrowia. Spać możesz w czterech miejscach:

  1. W domu - darmowy sposób, podczas którego jesteś całkowicie bezpieczny, a twoje potrzeby (głód i pragnienie) również zostają uzupełnione.
  2. W karczmie - działanie identyczne, jak w przypadku snu w domu, ale za nocleg musisz zapłacić.
  3. W przenośnym łóżku (Bedroll) - przedmiot Bedroll możesz zabrać ze sobą w podróż. Jest to przenośne łózko, dzięki któremu możesz spać w dowolnym miejscu. Pamiętaj jednak, że jeśli śpisz poza bezpiecznymi terenami, to twoja postać jest narażona na atak wrogów w trakcie snu (możesz to zniwelować ustawiając wartę w menu spania) oraz na warunki pogodowe. Pamiętaj, aby w czasie zimy spać przy rozpalonym ognisku. Bedroll odnajdziesz w swoim domu, czyli w Lighthouse w Cierzo.
  4. W namiocie - namiot to ulepszona wersja przenośnego łóżka. Spanie w namiocie chroni cię przed warunkami pogodowymi, więc nie musisz martwić się wyziębieniem lub przegrzaniem postaci. Podstawowy namiot możesz kupić u handlarza Dorana w Cierzo.

Przedmioty regenerujące zdrowie

W Outward trafisz na kilka typów przedmiotów regenerujących zdrowie. - Jak regenerować zdrowie w Outward? - Outward - poradnik do gry
W Outward trafisz na kilka typów przedmiotów regenerujących zdrowie.

Uzupełnieniem spania są przedmioty regenerujące zdrowie. Przydają się one w sytuacjach, w których musisz szybko uzupełnić pasek zdrowia - czyli np. podczas walki. Do leczenia wykorzystywane są trzy typy przedmiotów:

  1. Bandaże - bandaże służą głównie do usuwania negatywnych efektów w postaci krwawienia (które możesz otrzymać podczas walki), ale przy okazji regenerują też nieco zdrowia.
  2. Mikstury - mikstury leczące są świetnym na szybką regenerację zdrowia podczas walki. Mikstury Life Potion możesz kupić u alchemika Helmi w Cierzo.
  3. Jedzenie - niektóre potrawy (np. Luxe Lichette) regenerują spore ilości zdrowia. Ich działanie jest podobne do mikstur.