Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak usunąć infekcję w Outward? Outward - poradnik, solucja

W grze Outward twoja postać może paść ofiarą wielu negatywnych efektów - część z nich jest otrzymywana w trakcie walki z przeciwnikami. Na początku rozgrywki prawdopodobnie najczęściej będziesz miał styczność z infekcją (Infection) obniżającą zdrowie. Można się nią zarazić podczas walki z hienami, czyli wroga występującego w wielu miejscach w Chersonese. Warto więc wiedzieć w jaki sposób wyleczyć czy inaczej usunąć infekcję w Outward.

Jak usunąć infekcję?

Herbatę usuwającą infekcję możesz kupić u alchemika Helmi w Cierzo. - Jak usunąć infekcję w Outward? - Outward - poradnik do gry
Herbatę usuwającą infekcję możesz kupić u alchemika Helmi w Cierzo.

Po złapaniu infekcji od hieny, musisz ją jak najszybciej wyleczyć, bo z każdą sekundą poziom twojego życia spada. Natychmiastowym sposobem na usunięcie infekcji jest wypicie herbaty o nazwie Bitter Spicy Tea. Po jej wypiciu, infekcja od razu zniknie. Bitter Spicy Tea najłatwiej kupić u alchemika Helmi w Cierzo za 8 sztuk srebra. Jeśli udajesz się na eksploracje świata, warto wziąć ze sobą przynajmniej jedną taką herbatę, aby w przypadku infekcji nie być zmuszonym do powrotu do miasta.