Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sand Corsairs - Solucja Outward Outward - poradnik, solucja

Niniejsza strona opisuje misję Sand Corsairs w grze Outward. Jest to druga misja w frakcji Heroic Kingdom of Levant. Zadanie możesz rozpocząć po 3 dniach od zakończenia poprzedniego zadania. Po upłynięcie wymaganego czasu, porozmawiaj z Cyrene w Levant.

Slumsy w Levant

Twoim pierwszym celem będzie odwiedzenie miejskich slumsów - Sand Corsairs - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Twoim pierwszym celem będzie odwiedzenie miejskich slumsów. Wejście do nich znajduje się obok Barona Montgomery. Na miejscu udaj się do Marcusa - wystarczy, że będziesz trzymał się możliwej drogi, a na końcu skręcisz w prawo. Porozmawiaj z nim, a następnie stocz walkę, aby uzyskać niezbędne informacje.

Rozmowa z Blue Chamber Scout

Teraz musisz porozmawiać z postacią Blue Chamber Scout - Sand Corsairs - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Teraz musisz porozmawiać z postacią Blue Chamber Scout. Wyjść z miasta i skieruj się bezpośrednio na południe. Idź tak długo, aż ujrzysz wąwóz widoczny na powyższym obrazku. Teraz udaj się do niego.

W wąwozie trafisz na niebieskie ruiny - Sand Corsairs - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

W wąwozie trafisz na niebieskie ruiny. Blue Chamber Scout przebywa w niewielkim domu widocznym na powyższym obrazku. Przed budynkiem spotkasz dwóch bandytów. Po ich pokonaniu wejdź do środka i porozmawiaj z postacią.

Droga do The Slide

Przed wyprawą do kolejnej lokacji, musisz jeszcze porozmawiać z postacią Yzar w Levant - Sand Corsairs - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Przed wyprawą do kolejnej lokacji, musisz jeszcze porozmawiać z postacią Yzar w Levant. Po rozmowie zostaniesz skierowany do The Slide. Aby dotrzeć do jaskini, wyjdź z miasta i kieruj się w stronę północnozachodnią - jeśli po drodze miniesz zniszczone statki, to znaczy, że podążasz w dobrą stronę. Kontynuuj podróż, aż ujrzysz wejście widoczne na powyższym obrazku.

Aktywowanie dźwigni

Po wejściu do lokacji, skieruj na północny wschód - Sand Corsairs - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Po wejściu do lokacji, skieruj na północny wschód. Podążaj zgodnie z dostępną drogą i aktywuj dwie napotkane dźwignie. Szybko trafisz do pokoju z bandytami - pokonaj ich i aktywuj pobliską dźwignię. Następnie udaj się do poniższego pomieszczenie przy pomocy schodów obok przed chwilą użytej dźwigni. Spotkasz tam bardzo silnego stwora. Możesz próbować z nim walczyć, ale możesz też aktywować dwie dźwignie i szybko uciekać na zewnątrz - nie biegnij tam skąd tutaj dotarłeś, tylko skorzystaj ze schodów prowadzących do góry.

Spotkanie z Zagis

Ostatnim etapem misji jest spotkanie z postacią imieniem Zagis - Sand Corsairs - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Ostatnim etapem misji jest spotkanie z postacią imieniem Zagis. Po wyjściu z jaskini udaj się wzdłuż wąwozu w stronę dużego, niebieskiego obiektu. Trafisz do lokacji Corsairs' Headquarters. W środku pokonaj dwóch przeciwników, a następnie porozmawiaj z Zagis. Możesz z nim stoczyć walkę lub rozwiązać problem pokojowo - wskazana jest druga opcja, bo Zagis jest wymagającym przeciwnikiem. Niezależnie od sposobu rozwiązania problemu, wyjdź na zewnątrz, gdzie odbędziesz rozmowę z Yzarem. Następnie wróć do Cyrene, by ukończyć zadanie Sand Corsairs.