Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Castaway - Solucja Outward Outward - poradnik, solucja

W grze Outward rozpoczniesz swoją przygodę od zbierania podstawowych surowców. Twoja postać nie jest bowiem wybawcą i najlepszym wojownikiem, wszystkiego musisz nauczyć się od podstaw. Dzięki naszej solucji dowiesz się jak przeżyć pierwsze godziny w grze Outward. Twoim pierwszym zadaniem jest Castaway, rozpocznie się ono zaraz po stworzeniu postaci.

Twoja przygoda rozpocznie się od pojawienia się na wyspie - Castaway - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Twoja przygoda rozpocznie się od pojawienia się na wyspie. Wylądowałeś tam, ponieważ twoja łódka rozbiła się o skały. W tym momencie nie masz nic przy sobie, żadnej zbroi, jedzenie oraz uzbrojenia.

Wykorzystaj chwilę spokoju i pobieraj rzeczy lezące na plaży - Castaway - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Wykorzystaj chwilę spokoju i pobieraj rzeczy lezące na plaży. Znajdziesz tam sporo jedzenia oraz surowców. Na samym początku możesz podnieść również pochodnię, która ułatwi ci poruszanie się w ciemnych pomieszczeniach oraz po otwartych terenach, gdy nastanie noc.

Podróżując wzdłuż plaży trafisz na postać nazwaną Yzan Argenson - Castaway - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Podróżując wzdłuż plaży trafisz na postać nazwaną Yzan Argenson. Klęczy on przy swoim domu. Porozmawiaj z nim, on udzieli ci pomocy.

Zgodnie z jego poleceniem połóż się spać w śpiworze - Castaway - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Zgodnie z jego poleceniem połóż się spać w śpiworze. Po załadowaniu gry obudzisz się w domu, w latarni.

Ze stołu, znajdującego się obok łóżka, podnieś ubranie - Castaway - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Ze stołu, znajdującego się obok łóżka, podnieś ubranie. Załóż je od razu na swoją postać.

Na parterze znajdziesz swoją pierwszą torbę - Castaway - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Na parterze znajdziesz swoją pierwszą torbę. Ułatwi ci ona przenoszenie przedmiotów. Pamiętaj jednak, że znacznie utrudnia ona twoją sprawność w walce.

Gdy opuścisz swoją posiadłość spotkasz grupę ludzi - Castaway - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Gdy opuścisz swoją posiadłość spotkasz grupę ludzi. Musisz oddać im 150 srebra, aby zatrzymać swój dom. Na oddanie długu masz 5 dni. Pieniądze możesz zdobyć rozmawiając ze swoimi dłużnikami, zabijając potwory oraz zbierając surowce i sprzedając je.

Jeśli nie zdobędziesz na czas pieniędzy nie będziesz mógł wejść do domu - Castaway - Solucja Outward - Outward - poradnik do gry

Jeśli nie zdobędziesz na czas pieniędzy nie będziesz mógł wejść do domu. Jednak ludzie złożą ci kolejną propozycję, będziesz mógł wykupić swój dom za 300 srebra.