Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Łowienie ryb - Jak zdobyć Fishing Harpoon w Outward? Outward - poradnik, solucja

Łowienie ryb w grze Outward to jeden ze sposobów na zdobywanie pożywienia. Pozyskane ryby możesz upiec przy ognisku i zjeść, ale możesz też je sprzedawać, by zarobić nieco srebra. Do łowienia ryb potrzebujesz przedmiotu o nazwie Fishing Harpoon - możesz go kupić, ale lepiej zdobyć go za darmo. Na niniejszej stronie dowiesz się gdzie znaleźć Fishing Harpoon i jak łowić ryby w Outward.

Jak zdobyć Fishing Harpoon?

Na początek udaj się na plażę w Cierzo. - Łowienie ryb - Jak zdobyć Fishing Harpoon w Outward? - Outward - poradnik do gry
Na początek udaj się na plażę w Cierzo.

Fishing Harpoon odnajdziesz w Cierzo, czyli w pierwszym mieście, do którego trafisz na początku rozgrywki. Najpierw skieruj się na plażę - znajduje się ona w północnozachodniej części miasta. Następnie idź w stronę konstrukcji widocznej na powyższym obrazku.

Następnie udaj się na pomost za konstrukcją - tam odnajdziesz Fishing Harpoon. - Łowienie ryb - Jak zdobyć Fishing Harpoon w Outward? - Outward - poradnik do gry
Następnie udaj się na pomost za konstrukcją - tam odnajdziesz Fishing Harpoon.

Teraz przejdź za konstrukcję i wejdź na tutejszy pomost. Na nim znajdziesz Fishing Harpoon - dzięki temu nie musisz kupować przedmiotu u handlarza, więc zaoszczędzisz 25 srebra.

Jak łowić ryby?

Aby łowić ryby, podejdź do miejsca, w którym zauważysz pływające ryby. - Łowienie ryb - Jak zdobyć Fishing Harpoon w Outward? - Outward - poradnik do gry
Aby łowić ryby, podejdź do miejsca, w którym zauważysz pływające ryby.

Łowienie jest ryb jest bardzo proste, a pierwsze ryby możesz złapać na plaży, na której znalazłeś Fishing Harpoon. Ryb nie możesz łowić w każdym miejscu - musisz podejść tam, gdzie zauważysz pływające ryby. Następnie wystarczy przytrzymać przycisk widoczny na ekranie, a po chwili twoja postać złapie przynajmniej jedną rybę. Masz też szansę na zdobycie innego pożywienia - np. krewetek odnawiających manę. Złowione ryby i inne jedzenie możesz spożyć albo sprzedać.

Łowienie ryb to jeden ze sposobów na zarabianie na początku rozgrywki. Na starcie gry każda sztuka srebra jest ważna - dzięki temu możliwe jest uzbieranie pieniędzy na dom. Więcej informacji odnajdziesz na stronie "Jak zdobyć 150 srebra?" w naszym poradniku.