Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kopanie, kopalnia i klejnoty - Jak zdobyć kilof w Outward? Outward - poradnik, solucja

Kopanie rud w Outward jest jednym ze źródeł materiałów do craftingu - dzięki zdobywaniu surowców będziesz mógł tworzyć nowe przedmioty. Podczas kopania rud masz też szansę na zdobycie drogocennych klejnotów. Na niniejszej stronie dowiesz się gdzie znaleźć przedmiot Mining Pick służący do wydobywania surowców, a także dowiesz się jak z niego korzystać.

Jak zdobyć Mining Pick?

Mining Pick znajduje się w Cierzo Storage - do magazynu prowadzi długi pomost w zachodniej części miasta. - Kopanie, kopalnia i klejnoty - Jak zdobyć kilof w Outward? - Outward - poradnik do gry
Mining Pick znajduje się w Cierzo Storage - do magazynu prowadzi długi pomost w zachodniej części miasta.

Mining Pick możesz zdobyć już na samym początku rozgrywki, a dokładnie w mieście Cierzo. Po wyjściu z Lighthouse idź urwiskiem w stronę centralnej części lokacji. Gdy spojrzysz w stronę wody, ujrzysz długi pomost prowadzący do drewnianych drzwi - właśnie tam musisz się udać.

Mining Pick odnajdziesz przy wejściu do nieoświetlonej części lokacji. - Kopanie, kopalnia i klejnoty - Jak zdobyć kilof w Outward? - Outward - poradnik do gry
Mining Pick odnajdziesz przy wejściu do nieoświetlonej części lokacji.

Drzwi doprowadzą cię do lokacji Cierzo Storage. W początkowej części lokacji nie ma żadnych przeciwników, więc możesz się tu swobodnie poruszać. Aby zdobyć kilof kieruj się zgodnie z dostępną drogą, a następnie skręć w lewo w ciemną jaskinię - tam odnajdziesz Mining Pick. Jeśli dopiero rozpoczynasz rozgrywkę, to nie kontynuuj eksploracji jaskini, bo w dalszej jej części znajduje się kilku wrogów. Warto jednak przeszukać oświetloną część lokacji, bo znajdziesz tam kilka przedmiotów, w tym przepis na Gaberry Jam.

Jak korzystać z Mining Pick?

Rudy odnajdziesz w wielu miejscach świata gry. - Kopanie, kopalnia i klejnoty - Jak zdobyć kilof w Outward? - Outward - poradnik do gry
Rudy odnajdziesz w wielu miejscach świata gry.

Aby wydobywać surowce musisz najpierw odnaleźć rudę (np. żelaza). Rudy są rozsiane po całym świecie, więc odnajdziesz je nie tylko w podziemiach, ale także na powierzchni. Po znalezieniu rudy, podejdź do niej i przytrzymaj przycisk widoczny na ekranie. Jeśli masz w ekwipunku Mining Pick, postać wydobędzie surowce. Najczęściej będą to podstawowe surowce (np. kawałki żelaza), ale masz też szansę na zdobycie cennych klejnotów, które możesz sprzedać. Przykładowo - z rudy żelaza możesz zdobyć Medium Ruby warty 60 srebra.

Wydobyte materiały możesz sprzedać albo wykorzystać do craftingu. Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji o wytwarzaniu przedmiotów w Outward, zajrzyj na stronę "Crafting" w naszym poradniku.