Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Śmierć - co się dzieje po śmierci w Outward? Outward - poradnik, solucja

Śmierć w grze Outward nie jest końcem. Jeśli stracisz wszystkie swoje cenne punkty zdrowia w Outward nie umrzesz - twoja postać zostanie ogłuszona i przeniesiona w inne miejsce. Po "śmierci" możesz trafisz do lochów, w których pozbawią cię całego sprzętu i zdrowia. Możesz również trafić na wędrowca, który zabierze cię do swojego obozu i opatrzy twoje rany.

Jeśli grasz z kimś w drużynie sytuacja jest o wiele łatwiejsza. Wystarczy ożywić swojego towarzyszy i umożliwić mu dalszą rozgrywkę.

Co mogę stracić?

Nie owijając w bawełnę, umierając w grze Outward możesz stracić wszystko co posiadałeś - Śmierć - co się dzieje po śmierci w Outward? - Outward - poradnik do gry

Nie owijając w bawełnę, umierając w grze Outward możesz stracić wszystko co posiadałeś. W trakcie śmierci gra pozbawia cię plecaka. Ten zazwyczaj pojawia się jednak w lokacji, w której wczyta się twoja postać. Może on być jednak chroniony przez grupę bandytów bądź pozbawiony części zawartości.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie