Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak uzupełnić olej w lampie w Outward? Outward - poradnik, solucja

Ciemność w grze Outward to jedno z utrudnień w rozgrywce. Poruszanie się w ciemność na otwartym terenie jest utrudnione, a w jaskiniach czy podziemiach wręcz niemożliwe. Z tego względu, zawsze musisz mieć przy sobie źródło światła. Najprostszym sposobem jest używanie pochodni, ale ta uniemożliwia korzystanie z tarczy czy broni dwuręcznej. Dużo wygodniejszym rozwiązaniem jest stosowanie lampy przypiętej do plecaka. Lampa wymaga jednak stałego dopływu oleju, więc na niniejszej stronie dowiesz się, jak uzupełnić olej (Thick Oil) w lampie.

Jak uzupełnić olej w lampie?

W menu craftingu ułóż lampę i Thick Oil, tak jak na powyższym obrazku - w ten sposób uzupełnisz poziom oleju w lampie. - Jak uzupełnić olej w lampie w Outward? - Outward - poradnik do gry
W menu craftingu ułóż lampę i Thick Oil, tak jak na powyższym obrazku - w ten sposób uzupełnisz poziom oleju w lampie.

Przy każdej lampie (w ekwipunku albo na pasku szybkiego dostępu) ujrzysz wskaźnik poziomu oleju - jeśli dojdzie do końca, lampa przestanie świecić. Uzupełnianie oleju w lampie jest jednak bardzo proste, a potrzebujesz do tego oleju o nazwie Thick Oil. Olej możesz kupić u handlarzy w Cierzo albo zdobyć podczas eksploracji świata - bandyci często posiadają Thick Oil. Po zdobyciu przedmiotu, możesz zabrać się za uzupełnienie oleju w lampie. W tym celu otwórz menu craftingu i wybierz opcję "Manual Recipe". Następnie na pierwszej pozycji od lewej strony umieść lampę, a na drugiej Thick Oil. Z tak ułożonej receptury otrzymasz w pełni uzupełnioną lampę.