Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy mogę wczytać wcześniejszy zapis gry w Outward? Outward - poradnik, solucja

Poziom trudności w Outward zdecydowanie odstaje od większość współczesnych gier. Walki w grze stanowią wyzwanie i wymagają ciągłego skupienia. Twoja postać musi jeść, pić i spać, a niespełnienie tych potrzeb prowadzi do niebezpiecznych konsekwencji. Poza tym, w grze nie ujrzysz wskaźników misji, a nawet pozycji twojej postaci na mapie. System zapisu stanu gry również wpływa na poziom trudności, więc warto dowiedzieć się czy możliwe jest wczytanie wcześniejszego zapisu.

Czy mogę wczytać wcześniejszy zapis gry?

W menu gry nie ujrzysz przycisku wczytywania. - Czy mogę wczytać wcześniejszy zapis gry w Outward? - Outward - poradnik do gry
W menu gry nie ujrzysz przycisku wczytywania.

Odpowiedź jest krótka - w grze nie odnajdziesz przycisku do wczytywania gry. Do każdej postaci jest przypisany jest zapis (save), a gra zapisuje się automatycznie, więc nie masz możliwość wycofania swoich działań. Przykładowo - jeśli zginąłeś i straciłeś wszystkie przedmioty, nie masz możliwość cofnięcia się i powtórzenia walki.

Jak cofnąć zapis gry na PC?

Mimo braku przycisku wczytywania gry, grając na komputerze (na konsolach PS4 i XONE jest to niemożliwe) masz możliwość cofnięcia zapisu stanu gry. W tym celu wykonaj następujące kroki:

  1. Otwórz folder z zainstalowaną grą Outward. Domyślnie jest to C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Outward.
  2. Następnie przejdź przez folderu o nazwach SaveGames\[folder oznaczony cyframi]\Save_[losowe znaki].
  3. Znajdziesz tam foldery oznaczone datami - są to automatyczne zapisy tworzone na twojej postaci.
  4. Usuwając foldery, możesz cofnąć zapis rozgrywki. Przykładowo - jeśli znajdują się tam foldery oznaczone datami z 29 marca, 30 marca i 31 marca, to usuwając folder z 31 marca, cofniesz się do zapisu stanu gry z 30 marca.
  5. Po usunięciu wybranych folderów, możesz uruchomić grę. Zapis zostanie cofnięty.