Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Outward - poradnik do gry

Outward - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mam pusty ekwipunek w Outward, co teraz? Outward - poradnik, solucja

Gra Outward posiada wiele różnych mechanik oraz bugów. Grając w Outward możesz natknąć się na strasznego buga, który doprowadzi cię do łez. Gra po wczytaniu zapisu może pozbawić cię większości przedmiotów, które miałeś w ekwipunku/plecaku. Jako, że nie jesteś w stanie wczytać wcześniejszego zapisu gry musisz przyjąć ten cios na klatę i razem z nami poszukać rozwiązania tej sytuacji.

Sprawdź dokładnie okoliczne skrzynie oraz skrytki

Jeśli wczytałeś grę, a twoja postać stoi na środku miasta, z pustym plecakiem, od razu pobiegnij do swojej skrzyni - Mam pusty ekwipunek w Outward, co teraz? - Outward - poradnik do gry

Jeśli wczytałeś grę, a twoja postać stoi na środku miasta, z pustym plecakiem, od razu pobiegnij do swojej skrzyni. Jest duża szansa na to, że choćby część przedmiotów gra do niej przerzuciła.

Rozejrzyj się po okolicy

Twoje bronie oraz pozostałe przedmioty mogę leżeć gdzieś pod twoimi stopami - Mam pusty ekwipunek w Outward, co teraz? - Outward - poradnik do gry

Twoje bronie oraz pozostałe przedmioty mogę leżeć gdzieś pod twoimi stopami. Sprawdź dokładnie okoliczny teren, aby upewnić się czy zawartość twojego ekwipunku nie leży gdzieś obok.

Nie mam plecaka, co teraz?

W tym przypadku to powód do radości - Mam pusty ekwipunek w Outward, co teraz? - Outward - poradnik do gry

W tym przypadku to powód do radości. Jeśli gra pozbawiła Cię jedynie plecaka to na pewno znajduje się on w okolicy wraz z całą jego zawartością. Lokalizacja twojego plecaka pokazana jest na kompasie dzięki czemu odnajdziesz go bez problemu.