Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wpływ anomalii pogodowych na rozgrywkę w Fear the Wolves Fear the Wolves poradnik, porady

Anomalie pogodowe w Fear the Wolves pełnią ogromną rolę ponieważ w pewnym stopniu kontrolują zachowanie Gracza - Wpływ anomalii pogodowych na rozgrywkę w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Anomalie pogodowe w Fear the Wolves pełnią ogromną rolę ponieważ w pewnym stopniu kontrolują zachowanie Gracza. Niekiedy np. będziesz zmuszony porzucić zbieranie dodatkowego uzbrojenia i medykamentów, aby jak najszybciej wyrwać się z danego obszaru ponieważ jeśli natychmiast nie wykonasz sprintu, zaczniesz otrzymywać obrażenia. Pod koniec rozgrywki na mapie pozostanie tylko kilka punktów wolnych od anomalii, a więc Gracze będą zmuszeni ruszyć w tym kierunku.

Anomalie pogodowe zwiastują rychłe pojawienie się promieniowania

Anomalie pogodowe są pierwszym etapem do powstania smiertelnego promieniowania na danym obszarze. Jeśli otrzymasz informację o tym, że właśnie znalazłeś się na takim obszarze możesz być pewien, że niedługo strefa ta zostanie skażona Adrenaline Infection, po czym zamieni się w strefę dead zone. Zawsze musisz mieć to na uwadze, gdy eksplorujesz mapę.