Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Medykamenty i zrzuty z samolotu w Fear the Wolves Fear the Wolves poradnik, porady

Używanie medykamentów i pożywienia dostępnego w Fear the Wolves w pozytywny sposób wpływa na Twojego Bohatera zwiększając jego statystyki lub przywracając brakujące zdrowie. Jeśli chodzi o używki, jak np. Vodka, musisz liczyć się z tym, że poza pozytywnymi bonusami zyskasz także te negatywne. Poniżej znajdziesz listę medykamentów, pożywienia i używek, które możesz spotkać w Fear the Wolves.

Medykamenty, pożywienie i używki

Food can

Efekt utrzymuje się przez 60 sekund. Co każdą sekundę, Twój Bohater odzyskuje 0.5% maksymalnego zdrowia.

Drink

Efekt utrzymuje się przez 180 sekund. Twój Bohater otrzymuje 10% premię do szybkości poruszania się oraz niweluje o 10% odrzut broni co dość znacznie wpływa na jej celność.

Antirad

Efekt utrzymuje się przez 90 sekund. Twój Bohater odzyskuje 25 punktów zdrowia, które mógł utracić przy zetknięciu z radiacją. Dodatkowo, przez cały czas trwania tego medykamentu, Twój Bohater zwiększa o 40% swoją obronę przeciwko efektowi radiacji.

Vodka

Efekt utrzymuje się przez 60 sekund. Twój Bohater odzyskuje 50 punktów zdrowia, które mógł utracić przy zetknięciu z radiacją. Dodatkowo, Twój Bohater zwiększa o 20% swoją obronę przeciwko efektowi radiacji. Stosowanie Vodki skutkuje obniżoną celnością ze względu na 25% zwiększony odrzut broni.

Booster

Efekt utrzymuje się przez 60 sekund. Twój Bohater odzyskuje 25 punktów zdrowia, które mógł utracić przy zetknięciu z radiacją. Dodatkowo, Booster przywraca 0.25% maksymalnego zdrowia co sekundę.

Zrzuty z samolotu

Mniej więcej w środkowym etapie meczu nad mapą zaczną latać samoloty, które w losowych miejscach będą upuszczać skrzynie z zapasami - Medykamenty i zrzuty z samolotu w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Mniej więcej w środkowym etapie meczu nad mapą zaczną latać samoloty, które w losowych miejscach będą upuszczać skrzynie z zapasami. Samoloty emitują bardzo duży hałas, a dodatkowo ciągną za sobą chmurę czerwonego dymu.

Odszukiwanie zapasów

Jeśli samolot zniknął Ci z pola widzenia postaraj się obrać kierunek w którym leciał. Skrzynia, która upuści będzie wydzielać czerwony dym, który ułatwi jej odnalezienie nawet przy kiepskiej widoczności.

Uważaj przy zbieraniu zapasów

Zapasy z samolotu przyciągają wielu chętnych także zanim zaczniesz przeglądać skrzynie, upewnij się najpierw, że nie stracisz przy tym życia.